Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nejnovější fitness hodinky IGNITE 3 od Polaru jsou tady!

16. 12. 2022

Před Vánocemi jsme se dočkali dárku od Polaru. Novinkou na trhu jsou nástupci populární řady fitness hodinek IGNITE 3Polar Ignite 3 jsou stylové fitness a wellness hodinky, které vašemu životu vdechnou více energie. Sledují váš spánek, aktivitu a tepovou frekvenci a nabízejí doporučení, která jsou přizpůsobena vašemu tělu a životnímu stylu.

Polar Ignite 3 - Najděte svůj rytmus. Každý jsme jiný, ale všichni máme k dispozici 24 hodin, abychom svůj den využili naplno. Tak co vám brání? Začněte žít v souladu s přirozeným rytmem svého těla.

 Polar Ignite 3

Nová edice Ignite 3 má 2x rychlejší zpracování procesů a 7x větší interní paměť RAM (oproti Ignite 2), což zabezpečuje plynulejší a výkonnější uživatelské rozhraní a celkový výkon.

Vylepšené snímání tepové frekvence díky OHR technologii Precision Prime™, který má nově 10 LED diod s různými vlnovými délkami pro hlubší pronikání světla a 4 detektory světla, které zachycují světlo vracející se přes vaše cévy – je to více než přesné, je to preciznost.

Nové Ignite 3 nadchnou také vylepšeným dotykovým AMOLED displejem, který má díky většímu rozlišení 416 x 416 pixelů ostřejší a živější barvy. Luneta je tvořena z nerezové oceli. Samotný displej je pokrytý odolným Gorilla Glass 3.0 s jemně zakřivenými okraji pro ještě přijemnější ovládání.


Nové funkce Ignite 3:

Test kondice

Ukazatel VO2max je klíčový údaj ukazující aerobní kondici – jinými slovy, čím lepší máte aerobní kondici, tím silnější a efektivnější je vaše srdce.

Běžecký výkonnostní test

Běžecký výkonnostní test vám pomůže přizpůsobit si zóny tepové frekvence, rychlosti a výkonu tak, abyste vždy dosáhli optimálního tempa běhu.

Test chůze

Test chůze je nekomplikovaný test, který můžete provádět pravidelně, abyste odhadli úroveň své aerobní kondice na základě VO2max.

SleepWise™

Zjistěte, jak vaše spánkové chování ovlivňuje vaši energii během dne a úroveň bdělosti. Funkce SleepWise™ vám poskytne přehled o denní bdělosti, který vám pomůže zdokonalit režim před spaním, abyste byli ve formě a připraveni čelit svým každodenním výzvám. 

FuelWise™

FuelWise™ je inteligentní asistent při doplňování živin, který vám pomůže najít optimální způsob načerpání energie během 

Zpět na začátek

Funkce Zpět na začátek vás navede do výchozího bodu na nejkratší možnou vzdálenost (beeline) – zobrazí vaše orientační body a šipku ukazující správný směr, stejně jako přímou vzdálenost mezi vámi a místem, kam se potřebujete dostat.

 

Polar IGNITE 3  samozřejmě nabízejí veškeré nezbytné funkce chytrých hodinek: ovládání hudby, informace o počasí a oznámení z telefonu. Spolu s aplikací Polar Flow (dostupnou pro Android i iOS) a webovou službou Polar Flow budete mít podrobný přehled o všech údajích a statistikách.

 

Promo video:

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět