Objevte krásy babího léta ze sedla elektrokola, na koloběžce, nebo se vydejte na zářijový výlet do přírody. Pokud si nevíte rady s výběrem, rádi vám poradíme!

Nejočekávanější cyklistická událost roku je konečně tady!

26. 06. 2023

 

Nemůžete dospat na Tour de France? Šlápněte do pedálů s Kinomapem a poznejte, jaké to je zažít podobný cyklistický závod na vlastní kůži. V pohodlí domova, přesto jako byste tam skutečně byli. Zúčastněte se Kino Tour 2023 – začínáme už 1. 7. 2023.

Co je Kinomap?

Máte doma rotoped, běžecký, eliptický nebo cyklistický trenažér s Bluetooth připojením? S interaktivní tréninkovou aplikací Kinomap můžete při cvičení cestovat, objevovat známé i neznámé trasy z celého světa, a udělat si tak každodenní trénink nejen reálnější, ale také zábavnější. Aplikace umožňuje dokonalé spárování s vaším trenažérem tak, že dokáže upravovat odpor nebo sklon stoupání podle výškového profilu aktuálního videa. Motivací vám bude skvělá komunita dalších zapálených uživatelů.

Pokd vás zajímají další informace včetně návodu na připojení, přečtěte si náš článek.

Kino Tour – zapojte se a vyhrajte!

Kinomap představil při příležitosti Tour de France unikátní červencovou výzvu Kino Tour, kdy se můžete při jízdě na kole pokochat dechberoucími francouzskými scenériemi. Projedete se lokalitami jako Col de La Loze, sedmým nejvyšším silničním sedlem ve Francii, mystickým sopečným Puy de Dôme nebo třeba alpským průsmykem Col de Joux-Plane. Hlavním cílem je poskytnout možnost uživatelům sledovat své oblíbené závodníky a projet se v jejich stopách prostřednictvím oficiálních video závodů v aplikaci.

Zapojením do akce navíc můžete vyhrát zajímavé ceny. Pokud v termínu od 1. do 23. 7. 2023 dokončíte alespoň 6 videí v cyklistické výzvě Kino Tour, získáváte šanci zúčastnit se slosování o skvělé ceny – hraje se o 2 cyklistické dresy vašeho oblíbeného týmu, rukavice a kšiltovku Tour de France. Tým Kinomap provede losování a na konci výzvy přímo kontaktuje výherce.

 

 

Oficiální stránku výzvy od Kinomapu najdete tady. Licenční kartu k aplikaci Kinomap koupíte tady.

Užijte se poslední letní sluneční paprsky na elektrokole!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět