Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nootropika pro zvýšení výkonu zlepšení zdraví mozku

16. 02. 2024

Říká se jim nootropika nebo také „chytré drogy“. Jedná se o skupinu látek, které vám pomohou zlepšit myšlení a kapacitu mozku. Jaké najdete na našem e-shopu a co umí?

Co jsou to nootropika?

Jedná se o přírodní nebo syntetické látky, které mají příznivý vliv na funkci mozku. Jejich užíváním dokážete podpořit zlepšení schopnosti myšlení, paměti, bdělosti a koncentrace, podporují psychickou odolnost a klidný spánek, zmírňují neurodegenerativní procesy způsobené stářím a zlepšují zdraví mozku. Najdete je ve formě doplňků stravy i v lécích.

Tipy na nootropika z našeho e-shopu:

  • BrainMax NeuroHacker Dopamine Upgrade obsahuje CDP cholin s fosfatidylserinem a další aktivní látky, které maximálně podpoří váš mentální výkon, koncentraci a motivaci. Složení bylo navrženo na základě posledních vědeckých poznatků o fungování mozku, a o účinnosti tak není pochyb.
  • BrainMax Omega 3 olej z tresčích jater vám snad ani nemusíme představovat. Omega 3 mastné kyseliny se nacházejí v hojném množství v rybím tuku a kromě zlepšení výkonu mozku přispívají ke správné činnosti našeho srdce, udržení normálního krevního tlaku a také správné hladiny tuků v krvi.
  • BrainMax Performance Epigenetic Complex. Jedná se komplex prokazatelně nejsilnějších antioxidantů, které lze doporučit všem jedincům nejen pro normální funkce nervové soustavy, ale také na podporu imunity nebo činnosti kardiovaskulárního systému.
  • BrainMax Sleep Magnesium obsahuje jedinou formu hořčíku, která se dostane přes hematoencefalickou bariéru až do mozku (a samozřejmě také všude jinde, kam se dostávají běžnější formy magnézia). Látka účinkuje spolu s aminokyselinou GABA, L-theaninem, šťávou z višně a vitamínem B6, které společně působí na nervový systém, zmírňují tělesné i duševní napětí, zkracují dobu usínání a zkvalitní spánek.

Nootropika skutečně mohou zvýšit váš mentální výkon a podpořit vás při práci i učení. Zjistěte, které nootropika vám vyhovují a vyberte si své v kategorii Sportovní výživa.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět