Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

NORDICTRACK FUSION CST - inovativní kombinace silového a kardio cvičení je tady!

27. 03. 2018

Nordictrack patří již dlouhodobě k ověřeným značkám na našem trhu. Produkty tohoto amerického výrobce se snaží neustále přinášet nové a inovativní trenažéry spolu s moderními tréninkovými metodami v podobě interaktivní tréninkové aplikace iFIT, která Vám pomáhá dosahovat Vašich cílů a zároveň přináší do cvičení prvek zábavy. Pokud sledujete naše aktuality či listujete našimi stránkami, jistě jste již narazili na tuto značku v sekci kardio-trenažérů, jako jsou například rotopedy a běžecké a eliptické trenažéry. Nyní ale máte možnost zabrousit i do silové sekce, kde si můžete prohlédnout novinku na Evropském trhu a to kladkový stroj NORDICTRACK FUSION CST! 

 

Kladková konstrukce NORDICTRACK FUSION CST je zcela inovativní posilovací trenažér, který kombinuje prvky silového a kardio tréninku. Umožňuje tak dosažení maximálních výsledků ať již usilujete o formování postavy, růst výkonnosti či redukci hmotnosti. Díky propojení s aplikací iFIT můžete využívat vedení tréninků od profesionálních trenérů z celého světa. Pro lepší představu se podívejte na propagační video níže.

 

nordictrack fusion cst

 

 

NORDICTRACK FUSION CST má masivní konstrukci, která nabízí 8 samostatných kladek, s kterými můžete protrénovat kompletně celé tělo. Ovládání je přes jednoduchý LED displej, kde si můžete nastavovat z 20 stupňů odporu a zároveň sledovat potřebné tréninkové atributy. Odpor je generován setrvačníkovým systémem s magnetickou brzdou, který pracuje velmi tiše a zároveň působí hladce a přirozeně při cvičení tahů a tlaků. Plynulost chodu zajišťuje kalibrovaný setrvačník. Ke stroji dostanete zároveň 10" tablet, který lze umístit přímo do stroje nebo do externího stojanového držáku tak, aby jste mohli cvičit zády ke stroji, ale stále pohodlně sledovat trenéra přes tréninkovou aplikaci iFIT!

 

S tímto trenažérem máte možnost sportovat u Vás doma na vysoké úrovni s profesionálním vedením a systematicky sestaveným tréninkem. Pokud tedy hledáte do vašeho domácího fitness krásný designový stroj, co vás bude motivovat do tréninku a zároveň pomůže rychle a efektivně dosáhnout vašich cílů, určitě zvažte NORDICTRACK FUSION CST!

 

NTEVSY22917 9062 less contrast

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět