Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

NORDICTRACK – USA fitness trenažéry nově v ČR, právě TEĎ!

16. 11. 2017

Nová značka fitness trenažérů a strojů NORDICTRACK z USA nyní na českém trhu !!!

Na český trh přichází nová značka fitness trenažéru a strojů NORDICTRACK. Tato fitness značka pocházející z USA má více jak 30-ti letou tradici v oboru fitness a zdravého životního stylu. Svou reputaci si zakládá především na používání nejmodernějších technologií a elegantním designu. Fitness stroje značky NORDICTRACK jsou určeny primárně do domácího prostředí, ale svoji konstrukcí mohou konkurovat i fitness strojům zaměřeným pro prostředí lehce komerční. Značka NORDITRACK nabízí skvělé řešení všem, co hledají kvalitní fitness stroje a zábavnou formu tréninku.

Fitness značka NORDITRACK skutečně pojímá všechny druhy trenažérů zaměřených na posilování a spalování tuku jako jsou rotopedy, eliptické,běžecké , steppery a veslovací trenažéry, či různé specifické trenažéry. Nabízí například fitness trenažér kombinující stepper, běžecký a eliptický trenažér v jednom, či trenažéry, které svoji konstrukcí mají poloviční nároky na prostor oproti konkurenčním trenažérům.

Pokud by jsme měli značku NORDITRACK ohodnotit tak po našem osobním vyzkoušení musíme říci, že po mechanické stránce určitě patří fitness trenažery NORDITRACK k těm nejzdařilejším pro domácí, či lehce komerční používání a jejich základní programová nabídka je velice intuitivní a jednoduchá na ovládání.

Programová nabídka těchto fitness trenažérů NORDITRACK a tréninková aplikace iFIT je právě jedna z velkých kapitol této značky! Samotné fitness trenažéry nabízí bohatou nabídku tréninkových programů a mají možnost i připojení tabletu s tréninkovou aplikací iFIT.

Aplikace iFIT nabízí nejmodernější tréninkové metody a rady trenérů, kteří vás provází tréninkem a donutí vás doslova makat! Máte také možnost si zvolit tréninkové trasy kdekoliv vás napadne. Pokud jste někdy toužili zaběhat si v New Yorku, Africe nebo snad někde  ve vašem okolí, ale zrovna není pěkné počasí, můžete si jít zkrátka zatrénovat s touto aplikací. S aplikací iFIT dosáhnete maximálních výsledků za co nejkratší dobu!

Za zmínku určitě také stojí, že značka fitness trenažérů NORDITRACK nabízí na veškeré své stroje prodlouženou 3-letou záruku, 5 let na rám, servis u zákazníka a dlouholetou dostupnost náhradních dílů i po záruce! Toto jsou velké plusy, které jsou velmi důležité při výběru fitness stroje do vaší domací posilovny.

Na kompletní nabídku fitness sortimentu značky NORDICTRACK se mrkněte ZDE!

V případě vašeho jakéhokoli dotazu nás kontaktujte !!
Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět