Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.

Nová BIO výživa v našem sortimentu.

12. 04. 2019

Aktuálně jsme naskladnili novou speciální výživu SUNWARRIOR, která je 100% BIO a je vyrobena za nejpřísnějšího dohledu v USA. Značka Sunwarrior si dala sama sobě závazek, vyrábět co nejkvalitnější rostlinou výživu a při tom se chovat velmi ohleduplně k naší planetě.

V našem sortimentu najdete aktuálně nabídku BIO proteinů, BIO vitamínů a BIO superpotraviny.

V Sunwarrior se řídí tím, že rostliny nám poskytují ty nejčistší a nejvydatnější potraviny bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy, a také fytonutrienty. Což je důležité obzvláště v dnešní době, kdy veškerou naši stravu silně zpracováváme, čímž si odepíráme možnost využít všechny jejich nutriční výhody.

Revoluční proti-stárnoucí super potraviny byly původně vytvořeny pro atlety, kulturisty a nadšence zdravého životního stylu. Dnes už ale mnozí z nás ví, že jsou ideální pro všechny, kteří chtějí vybudovat svalovou hmotu a být extrémně zdraví a fit.

Neváhejte a vybírejte z našeho sortimentu. Nyní aktuálně dokonce s akcí, kdy ke každému proteinu Sunwarrior v balení 750 g s dárkem, v podobě vzorku vitamínu zcela ZDARMA!

Více informací a možnot objednání zde.

Váš tým Fitham.

 

Užijte se poslední letní sluneční paprsky na elektrokole!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět