Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nová elektrokola CRUSSIS pro rok 2022 jsou tady!

10. 12. 2021

Nová řada elektrokol pro rok 2022 nabízí spoustu nových modelů, na které se můžete těšit v naší nabídce elektrokol CRUSSIS. Postupně kola naskladňujeme dle uvolnění z výroby, některé modely 2022 je možno zakoupit ještě do letošních Vánoc!

Elektrokola CRUSSIS jsou oblíbená kvůli svým skvělým jízdním vlastnostem, dobrému poměru cena/výkon a také jsou velmi populární díky osobnosti Jaromíra Jágra, který využívá zmíněnou značku kol. Modelová řada elektrokol pro rok 2022 nabízí typický zářivý design, který je doplněný o modely s decentním designem pod označením ONE.

 

Elektrokola se staly fenoménem dnešní doby. Nabízejí vám možnost svezení s minimální fyzickou náročností a jejich kvalita, zpracování a design se každým rokem zlepšuje. Z širokého sortimentu městských, trekových či horských kol si vybere skutečný každý začínající nadšenec, ale i sportovní fandové cyklistiky.

 

CRUSSIS e-Fionna 7.7 17" tyrkysovo-černá 2022  CRUSSIS e-Atland 7.7 18" červeno-černé 2022

S výběrem elektrokola Vám rádi poradíme i na našich prodejnách v Liberci, Praze, Plzni nebo Brně. Přijďte se podívat na nejnovější modely českých elektrokol Crussis, a vyberte si to pravé elektrokolo pro Vaše vyjížďky.

 

 

crussis 2022

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět