Nepřehlédněte naše Cenové bomby, které platí do 11.12., či vyprodání zásob! S námi může cvičit kdokoliv, kdykoliv a kdekoliv.

Nová elektrokola CRUSSIS pro rok 2022 jsou tady!

10. 12. 2021

Nová řada elektrokol pro rok 2022 nabízí spoustu nových modelů, na které se můžete těšit v naší nabídce elektrokol CRUSSIS. Postupně kola naskladňujeme dle uvolnění z výroby, některé modely 2022 je možno zakoupit ještě do letošních Vánoc!

Elektrokola CRUSSIS jsou oblíbená kvůli svým skvělým jízdním vlastnostem, dobrému poměru cena/výkon a také jsou velmi populární díky osobnosti Jaromíra Jágra, který využívá zmíněnou značku kol. Modelová řada elektrokol pro rok 2022 nabízí typický zářivý design, který je doplněný o modely s decentním designem pod označením ONE.

 

Elektrokola se staly fenoménem dnešní doby. Nabízejí vám možnost svezení s minimální fyzickou náročností a jejich kvalita, zpracování a design se každým rokem zlepšuje. Z širokého sortimentu městských, trekových či horských kol si vybere skutečný každý začínající nadšenec, ale i sportovní fandové cyklistiky.

 

CRUSSIS e-Fionna 7.7 17" tyrkysovo-černá 2022  CRUSSIS e-Atland 7.7 18" červeno-černé 2022

S výběrem elektrokola Vám rádi poradíme i na našich prodejnách v Liberci, Praze, Plzni nebo Brně. Přijďte se podívat na nejnovější modely českých elektrokol Crussis, a vyberte si to pravé elektrokolo pro Vaše vyjížďky.

 

 

crussis 2022

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět