Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nová generace trenažérů. Skládací fitness stroje od značky Hammer a Finnlo

04. 06. 2020

Přemýšlíte o koupi trenažéru, ale nemáte doma dostatek prostoru? Pak vás jistě potěší, že v naší nabídce naleznete skládací trenažéry od značky Hammer a Finnlo, které jsou perfektním řešením pro malé domácnosti. Když trenažér nepoužíváte, zabere velmi málo místa. Lze ho složit, zvednout a přesunout do rohu pouhými třemi snadnými kroky. Integrovaný systém transportních koleček se může na místě otáčet o 360 stupňů, což znamená, že ho snadno přesunete do rohu, za dveře nebo vedle skříně.

Hammer a Finnlo jsou přední výrobci fitness trenažérů spadající pod společnost Hammer Sport AG. Produkty obou společností se vyznačují vysokým standardem kvality a uživatelsky přívětivou obsluhu s moderním designem.

 

HAMMER CleverFold RC5

HAMMER CleverFold RC5


Recumbent Hammer Clever Fold RC5 je vhodný pro lidi se sníženou hybností a pro účely rehabilitace. Jeho největší předností je jedinečný systém složení pro úsporu místa s parametry 61 x 62 x 130 cm. Během tří kroků stroj složíte a díky 360 stupňovému otočnému systému přesunete, kam potřebujete.

Pohodlný rotoped je vybaven počítačem se snadnou obsluhou a bohatou programovou nabídkou. Díky ergonomicky tvarovanému sedadlu a výškově nastavitelnému opěradlu je trenažér šetrný k vašim zádům a navíc vyhovuje osobám od 155 cmm do 190 cm.

Více informací o produktu naleznete na kartě Hammer CleverFold RC5.

 

 

 

 

 

 

 

FINNLO CleverFold CF70 BT

FINNLO CleverFold CF70 BT


Finnlo CleverFold CF70 BT je eliptický trenažér s robustní rámovou konstrukcí, kvalitními komponenty a moderní technologií. Díky jeho systému složení ušetříte až 50 % místa a získáte trenažér s rozměry 80 x 60 x 138 cm.

Kromě inovativní technologie skládání je trenažér velmi stabilní a odolný, proto se řadí do prémiové třídy. Snadno ovladatelný počítač má rozmanitou nabídku programů od fitness až po programy na tepovou frekvenci. Systém Bluetooth vám navíc umožní rozšířit programovou nabídku o různé aplikace, díky kterým se můžete připojit k systému Google Maps a vytvářet si vlastní trasy.

Více informací o produktu naleznete na kartě Finnlo CleverFold CF70 BT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINNLO CleverFold EF90 BTFINNLO CleverFold EF90 BT


Finnlo Clever Fold EF90 BT
je špičkový eliptický trenažér, který během tří jednoduchých kroků složíte a ušetříte tak 60 % místa s rozměry 74 x 50 x 156 cm. Kdo by nechtěl trénovat na extrémně stabilním a vysoce kvalitním stroji, který můžete po tréninku jednoduše složit? Nadchne vás nejen skladnost, ale i moderní tréninkový počítač s intuitivním ovládáním a řadou tréninkových programů.

Tento eliptický trenažér oproti Finnlo CleverFold CF70 BT má setrvačník umístěný v přední části stroje, což umožňuje mít pedály blízko sebe a pohyb na něm připomíná běžkování.

Více informací o produktu naleznete na kartě Finnlo CleverFold EF90 BT.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět