Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nová kolekce cyklotrenažérů KETTLER již v prodeji

20. 11. 2013

Cyklotrenažéry KETTLER patří už řadu let k tomu nejlepšímu, co lze pro domácí trénink koupit. Ať už zvolíte cyklotrenažér levnější řady, nebo špičkový model, vždy máte jistotu konkurenceschopné ceny, slušné mechaniky, vynikající ergonomie pohybu a zdravotní nezávadnosti.

kettler_racer1

 

Tento nový cyklotrenažér německé výroby KETTLER RACER 3 má oproti svým předchůdcům různá mechanická vylepšení a novou elektroniku. Tento model vyniká především kvůli nezávislosti na vnějším energetickém zdroji. Potřebná energie je generována samotným tréninkem na trenažéru. Je osazen klasickými dobíjecími bateriemi místo speciálního akumulátoru. Adaptér je možné ke stroji samostatně dokoupit. Cyklotrenažér KETTLER RACER 3 je atraktivní model se sportovní rámovou konstrukcí nabízí široké využití v běžném domácím provozu.

kettler_speed3

 

Zcela nový "indoor" trenažer KETTLER SPEED 3 z výrobní řady Kettler HKS nalezne uplatnění v běžném domácím provozu, jeho kvality ocení předeším nároční uživatelé, pro které dokáže být stroj partnerem i v náročném a intenzivním tréninku. Přizpůsobí se jakémukoliv typu postavy a snese velmi vysokou zátěž a díky tomu umožňuje podávat nadstandardní sportovní výkony. Atraktivní model cyklotrenažeru bez volnoběhu, s robusní rámovou konstrukcí, se středovým uložením s průmyslovými ložisky poskytují dlouhodobou životnost.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět