Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nová kolekce nejlevnějších fitness strojů OLPRAN

19. 02. 2013

olpranKromě kvalitních strojů renomovaných značek můžete v naší nabídce najít i vybrané modely nejlevnjěší kategorie, jedním znich jsou právě fitness stroje značky OLPRAN. Tyto stroje jsou alternativou pro nenáročné zákazníky, pro které je prioritou pouze cena. Z nové kolekce značky jsme do sortimentu přidali posilovací věž OLPRAN 9017 GY, rotoped OLPRAN 9036 či eliptical OLPRAN 7598 BK.

Posilovací věž OLPRAN 9017 GY je universální posilovací věž pro nenáročné domácí použití. Je určena pro lidi, jejichž cílem je tvarování postavy a příbytek svalové hmoty, svými rozměry ideální pro umístění v bytě.Na posilovací věži Olpran 9017 GY můžete efektivně posilovat zádové svaly, prsní svaly, bicepsy, tricepsy a přední a zad

olpran7598BK1

ní část stehen.

Elliptical Olpran 7598 BK patří mezi základní crossové trenažery. Konstrukční řešení stroje je jednoduché včetně rámu, jenž dovoluje maximální zatížení 100kg. Namáhané středové uložení je osazeno tzv. miskovými středy s věnečky. Kloubní spoje jsou vybaveny kovovými pouzdry, brzdový systém je magnetický, nedochází ke tření a provoz je tedy tichý, brzda se ovládá manuálním otočným regulátorem. Elliptical Olpran 7598 BK poskytuje krok - elipsu o délce cca. 28cm, je tak stejně jako všechny levnější stroje vhodný pro menší osoby. Uplatnění nalezne tento elliptical především v domácím prostředí pro nenáročný trénink.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět