Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nová řada běžeckých trenažérů HOUSEFIT TEMPO nyní v prodeji!

13. 03. 2020

Značka Housefit patří již řadu let k nejoblíbenějším a nejprodávanějším značkám v kategorii domácích cardio trenažérů. V řadě sekcí se umisťuje v předních příčkách na zbožových srovnávačích jako Heureka apod. a není to náhoda!

Jeden důvod je samozřejmě ve službách, které nabízí jako je 3 roky záruka, prodloužená záruka na rámy či servis přímo u zákazníka a garantovaná dostupnost dílů i po skončení záruky.

Druhým důvodem je elegantní design, široký výběr trenažérů a především kvalitní mechanika a zpracování, které vás nezklame ani při pravidelném používání celou rodinou.

...a nyní přichází do nového roku s novou řadou Housefit Tempo, která uspokojí každého začínajícího či mírně pokročilého běžce v domácím prostředí.

 

Housefit Tempo 10

 

HOUSEFIT TEMPO 10

Běžecký pás HouseFit Tempo 10 patří k těm nejzákladnějším trenažérům v dané produktové řadě. Vyniká především svým poměrem cena/výkon a je ideální pro drobnější začínající běžce, kteří hledají kvalitní levnější běžecký trenažér pro pravidelné propocení trička a spálení kalorií.

Určitě svými parametry nadchne každého kdo hledá běžecký pás v této cenové kategorii, protože jeho běžecká plocha je s rozměry 40 x 110 cm a manuálně regulovatelný sklon lze nastavit ve 3 pozicích. Rychlost lze elektronicky nastavit do do 12 km/h.

Všechny základní parametry lze sledovat na přehledném LCD monitoru a vše jednoduše řídit prostřednictvím ovládací konzole.

Model HouseFit Tempo 10 je ideální do menších bytů a díky své možnosti složení, má tak minimální nároky na prostor a manipulaci.

Nosnost běžeckého pásu je 100 kg.

 

 

 

Housefit Tempo 20

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 20

Běžecký pás HouseFit Tempo 20 je již o kus větší trenažér a díky rozměrům běžecké plochy 42 x 120 cm, solidnímu motoru, elegantnímu designu a výbavě ho ocení každý kdo hledá menší, ale zároveň prostorný běžecký trenažér do menšího prostoru.

Stále bych ho nedoporučil vyšším postavám, ale určitě Vás nezklame svým zpracováním, ani ostatními atributy.

Monitor s LCD displejem je krásně přehledný a snadno ovladatelný. Rychlost lze elektronicky nastavit do 16 km/h a sklon lze regulovat opět manuálně ve 3 pozicích.

Masivní rámová konstrukce disponuje nosností do 110 kg.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Housefit Tempo 30

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 30

Běžecký pás HouseFit Tempo 30 je ideální trenažér pro domácí kondiční trénink začínajících běžců.

Pás zaujme především svým elegantním grafitově černým designem, prostornou běžeckou plochou o rozměrech 42 x 120 cm a silným motorem s trvalým výkonem 1,75 HP (1,29 kW).

Rychlost HouseFit Tempo 30 je elektronicky regulovatelná a můžete si ji nastavit buď manuálně či formou přednastavených programů do 16 km/h. Elektronicky nastavitelný sklon běžecké plochy lze regulovat do 15 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Housefit Tempo 30

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 40

Běžecký pás HouseFit Tempo 40 patří již k plnohodnotným trenažérům do domácích podmínek pro drobnější, ale i vyšší postavy.

Stále bych osobně nedoporučil běhání lidem nad 185 cm, ale bez problému si na něm zaběhá celá rodina a díky silnému motoru a široké běžecké ploše s rozměry 45 x 125 cm nebudete nijak omezení v pohybu.

Sklon je manuálně nastavitelný a rychlost je elektronicky nastavitelná do 16 km/h. 

Trenažér nabízí přehledný LCD monitor s intuitivním ovládáním a řadou přednastavených programů, které zle využívat pro budování kondice a spalování tuku.

Masivní rámová konstrukce disponuje nosností do 120 kg.

 

 

 

Housefit Tempo 50

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 50

Běžecký pás HouseFit Tempo 50 patří k vrcholným modelům této nové produktové řady Tempo pro rok 2020. Jedná se o už skutečně velký běžecký trenažér, který uspokojí každého kdo hledá úsporný trenažér do domácího prostředí.

Nabízí krom již standardně elegantního designu, kvalitní mechanice i prostornou běžeckou plochu o rozměrech 45 x 120 cm, elektronicky nastavitelný sklon do 15% a rychlost do 16/h.

Vše můžete regulovat prostřednictvím programů či tlačítek, které jsou velmi intuitivní na ovládací konzoli trenažéru.

Součástí výbavy je též MP3 připojení a zabudované reproduktory atd.

Masivní rámová konstrukce disponuje nosností do 120 kg.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět