Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Nová řada Polar Vantage M2 je tady!

09. 04. 2021

Hodinky Polar Vantage M2 navazují na úspěšnou modelovou řadu Vantage M. Polar Vantage M2 jsou sportovní hodinky vhodné pro všechny sportovce, atlety, nebo pro lidi, kteří rádi sledují své denní statistiky a aktivity.

S těmito novými hodinkami budete připraveni na vše, co Vás čeká a ještě budete vypadat skvěle! Sporttester je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů, ale stále si zachovává svůj stylový a osobitý vzhled. Pouzdro hodinek je plastové a lemované kovovou lunetou, je do něj zasazeno 5 kovových tlačítek a váží pouhých 45 gramů. 

Vše doplňuje dvoubarevný silikonový řemínek, který si můžete snadno vyměnit například za stylový kožený, nebo textilní řemínek. S úhlopříčkou displeje 1,2" a rozlišení 240 x 240 budete mít přehled o všech potřebných údajích za každého počasí, na které bude vždy připraveni, díky skvělé funkci Počasí přímo v hodinkách.

 

 Polar vantage 2 kožený řemínek

 

Zaznamenejte každý svůj pohyb a poté ho analyzujte. Vantage M2 disponují novými vylepšeními v podobě vylepšených funkcí, sledování spánku a možností měření více než 130 sportů

  • Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie, jestli spotřebovává energii ze sacharidů, bílkovin nebo tuků pomocí nové funkce Energy Sources
  • Funkce souvislého sledování tepové frekvence měří vaši tepovou frekvenci po celý den. Společně s nepřetržitým sledování aktivity vám poskytuje ucelený přehled o všech denních aktivitách.
  • Funkce Nightly Recharge™ monitoruje míru regenerace během spánku společně s novou funkcí  Sleep Plus Stages™, která monitoruje fáze vašeho  spánku, dosáhnete maximální úrovně regenerace a odpočinku po tréninku. 
  • Trénujte na maximum pomocí aplikace Training Load Pro a tréninkovým průvodcem FitSpark™. 
  • Polar Vantage M2 mají zabudovaný senzor GPS a měří tepovou frekvenci na zápěstí pomocí fúzní technologie snímače Polar Precision Prime™.
  • Vynikají také vodě odolností do 30 metrů (3 ATM) a možností měřit aktivity i pod vodou.

 Polar vantage m2 plaváníPolar vantage m2 Běžecký index

Polar Vantage M2 nabízejí veškeré nezbytné funkce chytrých hodinek: ovládání hudby, informace o počasí a oznámení z telefonu. Spolu s aplikací Polar Flow (dostupnou pro Android i iOS) a webovou službou Polar Flow budete mít podrobný přehled o všech údajích a statistikách.

 

Seznamte se s Vantage M2 ve videu:

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět