Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nová silová řada značky Tunturi s označením "STRENGTH" již v nabídce!!

12. 05. 2017

Značka Tunturi poskytuje již řadu let ověřenou kvalitu zpracování a promyšlené ergonomie pohybu s optimálním nastavením. Nyní přichází značka Tunturi s novou silovou řadou "TUNTURI STRENGTH", která přináší nové produkty s aktuálními technickými postupy a moderním desingem a určena do domácího prostředí. Výběr je skutečně bohatý v rámci silových tréninků, najdete zde jak základní modely pro nenáročné cvičení, multifunkční stroje na posilování celého těla, případně i masivní konstrukce na těžké domácí tréninky. Tato nová řada je skvělý kompromis v porovnání CENA / KVALITA. Nyní už je řada aktuálně v nabídce a v případě zájmu Vám určitě rádi poradíme.

 

TUNTURI SM80 Full Smith   TUNTURI SM80 Full Smith

Konstrukce TUNTURI SM80 Full Smith je určená pro veškeré základní cviky s činkami, či olympijskou osou, která je zabudovaná v konstrukci mulipressu. Jedná se o multipress, který má součástí i stojan na samostatnou olympijskou osu a zabudovaný peck-deck a spodní kladku na veslování. V neposlední řadě nabízí i systém proti směrných kladek apod. Multipress umožňuje přirozený pohyb nahoru a dolů pomocí dvou chromových vodících tyčí. Díky dobré ergonomii a mechanice pohybu je umožněno během vteřiny usadit tyč zpět do stojanu. Krom této funkce lze samozřejmě nastavit zarážky, které zabrání případnému upuštění činky pro člaku. Stojan je také opatřen trny pro odkládání kotoučů. Disponuje kvalitním polstrováním a stabilní konstrukcí. TUNTURI SM80 Half Smith má celkovou nosnost 180 kg.

 

 

TUNTURI HG60 Home GymTUNTURI HG60 Home Gym 

TUNTURI HG60 Home Gym patří mezi univerzální základní posilovací věže určené do domácího prostředí. Věž vyniká tichým, komfortním chodem a velkou universálností pro drobnější osoby. Posilovací věž TUNTURI HG60 Home Gym představuje cenově dostupné multifunkční vybavení, které umožní velmi účinně a bezpečně posilovat všechny svalové skupiny jak horní, tak dolní části těla. Posilovací věž je vhodná pro každého, kdo má zájem o komplexní a bezpečný silový trénink. Jednotlivá stanoviště jsou konstruována tak, aby mělo plnohodnotnou ergonomii pohybu pro konkrétního cvičence. Proto je při cvičení i s maximální zátěží vždy zajištěno správné držení těla a cvičící se tak vyhne nežádoucím zraněním. Součástí je i adaptér na Leg-press, který je variabilní a má možnost volby zátěže až 180 kg!

 

 

TUNTURI UB40 Utility Bench

 

TUNTURI UB40 Utility Bench

Lavice TUNTURI UB40 Utility Bench je určena pro trénink s jednoručními činkami, či jiné tlakové cviky s dlouhou osou. Zádová opěrka je polohovatelná i do negativního sklonu pro cvičení, nastavitelný je též sedák ve 2 pozicích. Disponuje kvalitním polstrováním a stabilní konstrukcí. TUNTURI UB40 Utility Bench má celkovou nosnost 200 kg.

 

 

TUNTURI WB40 Compact Width Weight BenchTUNTURI WB40 Compact Width Weight Bench

Variabilní lavice TUNTURI WB40 Compact Width Weight Bench je pevně spojená se stojanem na dlouhou obouruční činku (osa není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit). Sestava se kromě vytříbeného designu vyznačuje také vysokou užitnou hodnotou. Mechanicka stroje slibuje dlouhou životnost i v prostředí s vysokou frekvencí užívání, konstrukci rámu tvoří silnostěnné ocelové profily s práškovým povrchem (barva černá) a nosností 120 kg. Zádová opěrka TUNTURI WB40 Compact Width Weight Bench je nastavitelná ve 4 pozicích a součástí jsou adaptéry předkopávání, či výškově nastavitelný (odnímatelný) bicepsový pult.

 

TUNTURI PT80 Power Tower

 

TUNTURI PT80 Power Tower

TUNTURI PT80 Power Tower obsahuje adaptér hrazdu, bradla a šikmou lavici. Robustní rámová konstrukce stojí na vlastní platformě. Konstrukce je výborně ergomicky a přitom jednoduše řešená, zavěšení jednotlivých adaptérů na hlavním sloupku lze jednoduše podle potřeb přenastavět. Výhodou obdobných konstrukcí je především bezpečné cvičení s vlastní tělesnou váhou a již uvedená možnost velkého množství prováděných cviků a tedy i procvičení téměř celého těla. TUNTURI PT80 Power Tower má nosnost do 150 kg.

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět