Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nová značka sportovní výživy OLIMP již skladem!

26. 01. 2018

V našem sortimentu máme novinku sportovní výživy v podobě celoevropské značky OLIMP! Tato s časem stále populárnější značka se chlubí řadou velice zajímavých produktů, které v oblasti fitness suplementů vyčnívají nad ostatními producenty. Na trhu je již více jak 20 let a je známá po celém světě i díky spolupráci s významnými osobnostmi fitness, kulturistiky a strongman.

OLIMP LOGO

 

Značka OLIMP nabízí komplexní portfolio od proteinů, creatinu, BCAA až po různé minerály a vitamíny v chelátových formách či náhrady jídel. Vše je v zásadě stavěné na vysoké kvalitě a maximální vstřebatelnosti pro rekreační i závodní sportovce. Všechny výrobky OLIMP vyvíjí ve vlastních laboratořích.

 

Jako příklad různých specifických doplňků se podívejte na následující produkty, případně na kompletní současnou nabídku všech produktů značky OLIMP na našich stránkách.

 Olimp CHELAMIN

 

OLIMP CHELA-MIN - je fitness suplement významný svými chelátovými vazbami, díky kterým jsou látky lehce vstřebatelné pro lidské tělo. Získáváte tak jistotu komplexní kvality minerálních látek pro váš trénink! Určitě ho ocení jak rekreační tak i vrcholoví sportovci.

 

 

Olimp L-CARNITINE

 

 

OLIMP L-Carnitine 4000 POWER - L-Carnitine je naprosto běžným výživovým doplňkem a látka přítomná v lidském těle. Jedná se o velice oblíbený suplement především při redukčních dietách (hubnutí), kdy napomáhá ke spalování tuků. Tento produkt je vyroben v šumivých tabletách, což je velice osvěžující a netradiční zpracování pro konzumaci oproti tabletám či jiným formám.

 

 

 

Olimp CHELAMAG

 

OLIMP Chela-Mag B6 cramp shot - je další vysoce účinná forma minerálů, nyní nově ve formě roztoku hořčíku (magnesia) s obsahem draslíku a vitaminů ze skupiny B (B6, B12 a riboflavin). Ampulka obsahuje hořčík ze snadno vstřebatelné formy aminokyselinových chelátů (disglycinát hořečnatý a dicitrát trihořečnatý) a draslíku  ve formě citrátu draselného. Pokud ale nejste fanoušek anorganické chemie je pro Vás podstatné především to, že výše zmiňované minerální prvky jsou pro lidské tělo těžko vstřebatelné v tradičních formách a proto má tato forma roztoku nejvyšší využitelnost a následně efekt pro lidský organismus.

 

 

Olimp BCAA

 

 

OLIMP BCAA 20:1:1 XPLODE POWDER - tato unikátní fitness směs je určena především pro redukční diety pro ochranu svalové hmoty či k rychlejší regeneraci. Obsahuje aminokyseliny, minerální látky a vitamin B6 pro lepší výkon. Tento produkt je jedinečný především svým vysokým zastoupením Leucinu, což je nejdůležitější aminokyselina pro regeneraci a vstřebatelnost aminokyselin obecně a v podobných konkurečních produktech je ve výrazně nižším zastoupení. Produkty Olimp z řady BCAA nebo Xplode jsou oblíbené především pro svou výtečnou ovocnou příchuť a vysokou vstřebatelnost. Kromě rozvětvených aminokyselin tento produkt obsahuje také L-citrulin, minerální látky a vitamín B6. Tato směs podporuje vaskularizaci (rozšíření cév) a poskytuje lepší vyživování a energizaci svalů pro ještě větší výkon během tréninku. Hořčík a vitamín B6 odpovídají za správnou funkci nervové soustavy a pomáhají redukovat únavu.

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět