Nepřehlédněte naše Cenové bomby, které platí do 11.12., či vyprodání zásob! S námi může cvičit kdokoliv, kdykoliv a kdekoliv.

Nové běžecké hodinky Polar Pacer Pro

27. 04. 2022

Hledáte nadupaný přístroj za cenu hluboko pod 10 tisíc korun? Finové konečně zacelují mezeru ve své nabídce v tomto tolik žádaném segmentu. Ultralehké běžecké hodinky s GPS nové generace s integrovaným barometrem, které dávají běžcům k dispozici pokročilé tréninkové nástroje pro úspornější běh a lepší běžecký výkon. Ať každý běh stojí za to. To jsou nové hodinky Polar Pacer Pro.

Hodinky jsou zajímavé pro jejich minimalistický design s tenkými rámečky a váhou pouhých 41 gramů, takže je na ruce skoro neucítíte.

 

Díky optimalizované GPS a baterii s dlouhou výdrží můžete trénovat až 35 hodin se zapnutou funkcí GPS a neustálým měřením tepové frekvence. V úsporném režimu vydrží hodinky i 100 hodin se zapnutou funkcí GPS. Samotné jádro hodinek pohání nový a výkonný procesor a vše zvýrazní jasný Always on MIP displej, který je čitelný za jakýchkoliv podmínek.

Hodinky vás jistě potěší i novými funkcemi jako je plánovač tras s aplikací Komoot, v které si vytvoříte trasu v mapách a následně ji přenesete do Polar Flow a synchronizujete ji s hodinkami. Funkce pracuje tak, že hodinky upozorní vždy s předstihem na blížící se křižovatku a graficky naznačí směr, kterým pokračovat.

Dále hodinky disponují automatickým detekováním stoupání a klesání pomocí údajů o rychlosti, vzdálenosti a barometrické výšce na základě GPS – Hill Splitter™. Funkce FuelWise smart fueling assistant řeší doplňování tekutin a energie v průběhu závodu i tréninku a Energy sources zase vyhodnocuje trénink ve smyslu spotřeby kalorií. Kompletní přehled všech funkcí najdete přímo na kartě produktu na našem e-hopu.

 

Navzdory proprietárnímu systému je zde možnost doinstalování dalších sportovních aplikací jako je Strava, Adidas Running, Nike Run Club a další. Mimo to hodinky podporují také příjem notifikací z chytrého telefonu.

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět