Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nové běžecké hodinky Polar Pacer Pro

27. 04. 2022

Hledáte nadupaný přístroj za cenu hluboko pod 10 tisíc korun? Finové konečně zacelují mezeru ve své nabídce v tomto tolik žádaném segmentu. Ultralehké běžecké hodinky s GPS nové generace s integrovaným barometrem, které dávají běžcům k dispozici pokročilé tréninkové nástroje pro úspornější běh a lepší běžecký výkon. Ať každý běh stojí za to. To jsou nové hodinky Polar Pacer Pro.

Hodinky jsou zajímavé pro jejich minimalistický design s tenkými rámečky a váhou pouhých 41 gramů, takže je na ruce skoro neucítíte.

 

Díky optimalizované GPS a baterii s dlouhou výdrží můžete trénovat až 35 hodin se zapnutou funkcí GPS a neustálým měřením tepové frekvence. V úsporném režimu vydrží hodinky i 100 hodin se zapnutou funkcí GPS. Samotné jádro hodinek pohání nový a výkonný procesor a vše zvýrazní jasný Always on MIP displej, který je čitelný za jakýchkoliv podmínek.

Hodinky vás jistě potěší i novými funkcemi jako je plánovač tras s aplikací Komoot, v které si vytvoříte trasu v mapách a následně ji přenesete do Polar Flow a synchronizujete ji s hodinkami. Funkce pracuje tak, že hodinky upozorní vždy s předstihem na blížící se křižovatku a graficky naznačí směr, kterým pokračovat.

Dále hodinky disponují automatickým detekováním stoupání a klesání pomocí údajů o rychlosti, vzdálenosti a barometrické výšce na základě GPS – Hill Splitter™. Funkce FuelWise smart fueling assistant řeší doplňování tekutin a energie v průběhu závodu i tréninku a Energy sources zase vyhodnocuje trénink ve smyslu spotřeby kalorií. Kompletní přehled všech funkcí najdete přímo na kartě produktu na našem e-hopu.

 

Navzdory proprietárnímu systému je zde možnost doinstalování dalších sportovních aplikací jako je Strava, Adidas Running, Nike Run Club a další. Mimo to hodinky podporují také příjem notifikací z chytrého telefonu.

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět