Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nové modely elektrokol pro rok 2020

20. 05. 2020

e-Largo

 

Trend ve světě jízdních kol pokračuje. Elektrokola jsou dnes již součástí našich životů a jejich kvalita, zpracování a design se každým rokem zlepšuje. Populární jsou zejména pro své nízké provozní náklady, ekologický provoz a radost z jízdy. V naší nabídce vám přinášíme to nejlepší pro rok 2020.

 

Nová řada elektrokol CRUSSIS je letos v zářivém designu. Jsou vybaveny integrovanou baterií a výkonným motorem BAFANG MAX drive (M500) s kroutícím momentem 95 Nm. Kola značky CRUSSIS patří mezi nejvyhledávanější elektrokola na trhu. V nabídce jsou horská kola, např. unisex model CRUSSIS e-Largo, který je vhodný jak pro začínající, tak pokročilé jezdce. Treková kola - dámy jistě potěší třeba model CRUSSIS e-Savela s mnoha doplňky a nově také CRUSSIS rozšířil řadu o kola městská a to modelem CRUSSIS e-City. Co víc dodat?  Snad jen to, že moderní značku CRUSSIS doporučuji i Jaromír Jágr. 

 

 

Novinky pro rok 2020 přináší také legendární česká značka APACHE. Tato značka patří mezi špičku na našem trhu a výběru elektrokola od této společnosti rozhodně nebudete litovat. Pro APACHE jsou typické kvalitní komponenty, rozumná cena, dostupné náhradní díly a skvělý servis. Jejich kola mají velkou kapacitu baterie, daleký dojezd a silný motor. Vybírat můžete z městských, trekových, horských, dětský a skládacích kol. 

APACHE TochoApache logo

Za podrobnější zmínku určitě stojí skládací městská kola. U modelu APACHE Tocho oceníte nejenom nezaměnitelný design, ale i úsporu místa při uskladnění. APACHE Tocho vyniká vším, co může značka nabídnout, tedy dobrou ovladatelností i ve vyšších rychlostech, komfortním sedlem, tvarovanými řidítky, velkou kapacitou baterie a výkonným elektromotorem BAFANG.

 

 

Pro rok 2020 přinášíme také krásné modely od špičkové české značky LECTRON. Značka nabízí produkty s výborným poměrem kvality zpracování a ceny. V nabídce najdete treková, městská a horská kola pro nenáročné používání. 
Lectron Esconder MDX

 

 

 

K vrcholným modelům této značky patří elektrokolo LECTRON Esconder MDX se silným motorem BAFANG MAX DRIVE, který má výkon až 250W. Kolo má v rámu integrovanou vysokokapacitní baterií s dojezdem až 120 km a je opatřeno 20 převody. S tímto modelem pro vás nebude žádný terén překážkou. 

Ať už bude vaším vysněným kolem jakýkoli model, přejeme vám, abyste v roce 2020 zažili své vlastní příběhy, získaly nové zážitky a urazili na něm kus cesty. Ať již jezdíte každý den do práce, po městě či jen příležitostně na výlety. 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět