Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nové modely nejoblíbenějšího sporttesteru POLAR v naší nabídce

11. 07. 2009

polar_rs300xMinulý měsíc byly na český trh uvedeny nové modely oblíbeného typu RS200 a to v provedení POLAR RS300XPOLAR RS300X sd a POLAR RS300X G1. Už základní model s bohatou výbavou funkcí je u varianty "sd" doplněn o nožní snímač a v případě vrcholného modelu pak modulem GPS poskytujícím přesné informace o absolvované rychlosti, vzdálenosti a řadě dalších údajů. Samozřejmostí je u všech modelů komfortní hrudní pás Wearlink POLAR s vyměnitelnou baterií.

Model POLAR RS300X je inovovanou verzí modelu RS200, která shodně poskytuje možnost komunikace s nožním snímačem S1 (tu oceníte především při běhání či pěších tůrách) a přenosu dat do PC. Nový model RS300X navíc komunikuje s GPS jednotkou Polar G1. Nožní snímač lze s GPS používat současně s tím, že primární údaje přebírá sporttester z GPS. Obě možnosti podávají údaje o Vaší aktuální rychlosti, vzdálenosti a hodnotě průměrné a maximální dosažené rychlosti. 

Sporttester POLAR RS300X sd je naprosto shodný s modelem RS300X, pouze je k němu standardně dodáván senzor S1 (cenově zvýhodněno). Právě v této kombinaci s nožním snímačem se "RS300X" stávají ideálním partnerem pro sportovce se zaměřením na běžecké disciplíny. RS300X navíc komunikuje i s GPS jednotkou Polar G1. Nožní snímač lze s GPS používat současně s tím, že primární údaje přebírá sporttester z GPS.

Sporttester POLAR RS300X G1 je naprosto identický s modelem RS300X, pouze je k němu standardně dodáván modul G1, což je cenově zvýhodněno. Senzor POLAR G1 měří rychlost i vzdálenost na základě příjmu a vyhodnocení satelitního signálu GPS. Zjištěné hodnoty senzor G1 bezdrátovým kódovaným přenosem na frekvenci 5 kHz posílá pro další vyhodnocení do sporttesteru. Získáte tak další velmi cenné údaje pro ještě přesnější řízení vašeho tréninku.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět