Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nové steppery HOUSEFIT v naší nabídce pro domácí fitness!

03. 03. 2014

Nyní v naší nabídce domácího fitness naleznete zcela nové steppery Housefit! Společnost HouseFit je jedna z největších mezinárodních korporací. Společnost se zabývá výrobou fitness strojů a trenažérů pro domácnosti, jsou tedy ideální pro klasické rodinné využití, kondiční sportovce. Společnost HouseFit distribuuje běhací pásy, steppery, orbitreky, rotopedy, bench press lavice, posilovací stroje pro domácnost a další. Tento široký záběr společnosti HouseFit jí zajistil uznání od milionů lidí po celém světě, přívrženců zdravého životního stylu.

 

Stojanový stepper HOUSEFIT OLYMPOShousefit_olympos

Steppery slouží především k posilování dolních končetin a hýždí. HOUSEFIT OLYMPOS je jeden z nejlevnějších stepperů na trhu s rozumně provedenou mechanikou, snadno stavitelnou zátěží a umožňující složení stroje pro úsporu místa. Stepper HOUSEFIT OLYMPOS vybavený hydraulickými písty s možností nastavení úrovně obtížnosti přímo v hlavách těchto pístů zajišťuje komfortnější užívání s vysokým rozsahem zátěží. Konstrukce stepperu je jednoduchá, elegantní a zároveň stabilní s kvalitou zn. HOUSEFIT. Cvičení zpříjemňují ergonomicky tvarované rukojeti a neklouzavé pedály.

 

housefit_hermon

 

Ministepper HOUSEFIT HERMON s rotanou

Stepper s rukojeťmi HOUSEFIT HERMON je kombinací ministepperu s madly a adaptéru s rotanou). Na sloupu je navíc umístěn držák se dvěma páry činek 1 a 1,5 kg. Ministepper HOUSEFIT HERMON s krkem a úchopy poskytuje snadnější cvičení. Jako všechny ministeppery na trhu je určen pro kondiční domácí cvičení, pro zákazníky s tendencí ke sportovnějšímu použití doporučujeme steppery stojanové, které umožňují regulaci zátěže a jejich životnost je všeobecně větší.

 

 

 

Ministepper HOUSEFIT SOIRA s posilovací gumouhousefit_Soira

Ministepper HOUSEFIT SOIRA s posilovací gumou je konstrukčně jednoduchý trenažér s minimálními požadavky na prostor, díky čemuž je často využíván jako alternativa pro kondiční trénink v domácím prostředí. Při cvičením na twist stepperu HOUSEFIT SOIRA s posilovací gumou se aktivují spodní končetiny, cíleným cvičením lze dosáhnout zlepšení stavu fyzické kondice, formování či efektivní zpevňování nohou, hýždí a boků. Případně jsou stepery používány i jako prostředek pro kalorický výdej - hubutí. Ministepery jsou obecně vhodné pro nenáročný domácí trénink.

 

housefit_triglav

Ministepper HOUSEFIT TRIGLAV

Ministeper HOUSEFIT TRIGLAV je konstrukčně jednoduchý trenažér s minimálními požadavky na prostor, díky čemuž je často využíván jako alternativa pro kondiční trénink v domácím prostředí. Cvičením na ministepperu HOUSEFIT TRIGLAV se aktivují spodní končetiny, cíleným cvičením lze dosáhnout zlepšení stavu fyzické kondice, formování či efektivní zpevňování nohou, hýždí a boků. Případně jsou stepery používány i jako prostředek pro kalorický výdej - hubutí. Ministepery jsou obecně vhodné pro nenáročný domácí trénink.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět