Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Novinka: Outdoorové vybavení do přírody

31. 03. 2023

Máme tu duben. To znamená jediné – éru výlětů do přírody a pěších túr, ale také zážitkových pobytů v lesích a na horách s přespáním přímo pod širákem. K tomu se vám bude hodit nejen dobrá psychická odolnost, ale také kvalitní outdoorové vybavení, které vám pobyt v přírodě o to víc zpříjemní. A teď ho už pořídíte i u nás!

Co u nás najdete nového?

  • Spacáky. Ať už hledáte vhodný spacák pro kteroukoliv příležitost, rozšíříli jsme sortiment tak, aby si z nabídky vybral úplně každý. Spací pytle nabízíme v různých tvarech, délkách a rozdílným tepelným komfortem pro letní, zimní i podzimní období (najdete u nás ale i spací pytle třísezónní).
  • Pod spacákem nesmí chybět karimatka. V nabídce najdete samonafukovací, nafukovací i klasické, do zimy, tepla nebo do kempu.
  • Batohy, do kterých sbalíte vše, co budete na cesty potřebovat.
  • Hamaky a houpací sítě, které se vám budou hodit nejen na túry, ale také na zahradu. Nezapomněli jsme ani na potřebné příslušenství nebo kvalitní rám, pokud na zahradě nemáte stromy, o které byste hamaku zavěsili.
  • Trekingové hole můžete vybírat podle toho, v jakých podmínkách je budete používat. Pořídíte u nás hole jak na skialpy, tak na trail running nebo lehkou chůzi.

Vybavte se do přírody se značkami Acra, Mecro, Nils a Yate. A pokud tápete nad tím, co vybrat, kontaktujte nás na naší infolince na telefonním čísle 602 119 550. K dispozici jsme vám vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 hodin.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět