Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Novinka pro rok 2022 - KOLOBĚŽKY CRUSSIS

22. 03. 2022

Fanoušci koloběžek POZOR! Pro letošní rok jsme se rozhodli rozšířit naší nabídku oblíbené značky elektrokol CRUSSIS o jejich designové koloběžky pro dospělé. 

Pokud hledáte zábavu, relax i maximální sportovní zážitek, jízda na koloběžkách CRUSSIS je pro vás to pravé! Crussis jsou designově originální koloběžky postavené na hliníkovém, či ocelovém rámu s dobrou geometrií a stabilními koly, obuty do osvědčených plášťů. Vybaveny jsou těmi nejlepšími komponenty pro zaručení dokonalého pocitu z jízdy a skvělých jízdních vlastností. Pro maximální komfort jsou koloběžky určeny pro postavy měřící od 140 do 190 cm.

V naši nabídce najdete především barevné koloběžky řady Cobra a ONE Cobra, které se vyznačují se decentním jednobarevným designem. 

 

                                              Crussis koloběžka ONE Cobra 4.4                  Crussis koloběžka Cobra 4.5

Díky nastavitelné výšce stupátka, což zajištuje použití dvou patek na zadní vidlici, lze tedy volit mezi vyšší a nižší polohou stupátka. Zadní kolo lze upnout do dvou poloh, a tím regulovat světlou výšku koloběžky v závislosti na terénu. Díky tomu jsou koloběžky Cobra skvělou volbou do ulic i do terénu, na dlouhé i krátké tratě. Tento model je vhodný jak pro začínající i pokročilé jezdce.

Unikátní hliníkový rám koloběžek Crussis Cobra byl vyvinut tak, aby se zadní vidlicí tvořil jeden celek. To eliminuje únavové lomy v místech, kde je vidlice ke stupátku obvykle přivařena. Kónický tvar hlavové trubky spolu s trojúhelníkovým profilem krku zvyšuje pevnost rámu.

 Crussis Cross 6.1

 

 

Specialitou naši nabídky je jedinečná koloběžka Crussis Cross 6.1 s ocelovým rámem a odpruženou vidlicí. Tato crosová koloběžka je sportovní koloběžka s ocelovým rámem a velkými nafukovacími koly, vhodná zejména do terénu, pro MUSHING (jízda se psím spřežením) nebo na sjezd. Narozdíl od modelů Cobra je koloběžka vybavena kotoučovými hydraulickými brzdami TEKTRO, které mají výborný brzdný účinek.

 

 

 

 

 

I pro koloběžky je nadále tváří legendární Jaromír Jágr a po jeho boku se na kolobrndě prohání i jeho půvabná přítelkyně Dominika Branišová...

 

Vyberte si kvalitní koloběžku pro dospělé z naší nabídky.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět