Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Novoroční předsevzetí! Jak na něj?

01. 01. 2019

Taky patříte mezi většinu lidí, kteří si dávají novoroční předsevzetí?

Věděli jste, že mezi nejčastější, patří hubnutí, zdravý životní styl a zvyšování fyzické kondice?

Konec roku je pro velkou část z nás časem bilancování nad tím, co bylo a zároveň časem, kdy nastavujeme nápravná opatření do toho dalšího, tak abychom se v životě posunuli správným směrem. Není pro Vás jistě překvapením, že mezi 5 nejčastějších předsevzetí patří i cíle týkají se zdravého životního stylu a to: zhubnout a zvyšovat svou fyzickou kondici.

Jak ale docílit toho, aby se předzevzetí nestalo pouhou jednou návštěvou posilovny a výsledek byl trvalý?

 

 

 

Bez názvu_1

 

Hubnutí a zvyšování fyzické kondice jde ruku v ruce, takže je lze obecně spojit, např. tak, že se chceme v Novém roce "více hýbat". Pravidelným pohybem spolu se správným jídelníčkem totiž docílíme toho, že cíle splníme, jen to chce kapku vytrvalosti, odhodlanosti a být na sebe tak trochu přísný - alespoň ze začátku. Naše dosavadní zkušenost je taková, že u spousty lidí s takovými cíli už na konci ledna zvítězí pohodlnost nad odhlodláním, často si právě neuvědomujeme, že největší překážkou jsme my sami a jako nejčastější výmluva je "nemám čas". Ruku na srdce, 3x týdně 1 hodinu najdeme každý, navíc, díky domácím trenažérům, můžeme cvičit i během některých našich obvyklých činností, aniž bychom museli opustit náš dům či byt a složitě za pohybem například dojíždět nebo čekat na vlídné počasí, kterého je v těchto měsících pramálo.

Rádi bychom Vám ukázali, že domácí trenažéry, ať už jde o rotopedy, běžecké pásy, velmi oblíbené eliptické trenažéry či vesla, se za posledních několik let výrazně posunuly a že takový trénink doma nemusí být jen nekonečná monotónní dřina.

 

Kvalitní trénink, zábava a interakvitiva bez ohledu na to, jaké je za okny počasí...

Výrobci trenažérů velmi často investují čas a peníze do vývoje tréninkových aplikací, které posunuly domácí trénink do roviny závavy a interaktivity. Dnes už je standard, že se ráno před prací můžete proběhnout kdekoli na světě a s kýmkoli na světě a to z pohodlí Vašeho obýváku. Trenažéry dokonce umí upravit i aktuální zátěž podle trasy, kterou právě "běžíte". V praxi to znamená, že nejen že na obrazovce vidíte Váš běh do kopce např. v ulicích San Francisca, ale řada modelů upraví i sklon sedla či sklon běžecké plochy, aby pocit z běhu/šlapaní byl co nejvíce autentický.

Dalším důvodem proč nepřestat v plnění našeho vytouženého cíle může být možnost sdílení výsledků s přáteli či s kýmkoli na světě. Je dokázáno, že pokud na cíl nejsme sami a máme možnost srovnání či přímo soutěžení na tratích nebo toho, kdo za týden dosáhne většího pokroku, je daleko větší pravděpodobnost, že z naší cesty neuheneme a k cíli dojdeme. Navíc pokud se nám podaří pár měsíců pravidelně cvičit, věřte, že se do budoucna bez této části dne prostě neobejdeme, pohyb se stane naší "drogou".

Tréninkový počítač, jeho nahrané programy a interaktivní aplikace v telefonech a tabletech jsou skutečnou revolucí ve cvičení a výše uvedené informace jsou velmi malou ochutnávkou toho, co vše umí. Na našem e-shopu se můžete o jednotlivých aplikacích a strojích dozvědět více (trénikové aplikace), stejně tak si i pročíst jak na výběr správného trenažéru v našich nákupních rádcích.

Pokud však patříte k lidem, kteří si raději promluví s odborníkem a nechají si vše ukázat a trenažér si před pořízením chtějí nejprve vyzkoušet, využijte k tomu našich showroomů v Liberci, Praze a brzy (únor 2019) i v Brně. Najdete zde více jak  150 vystavených trenažérů všech renomovaných světových značek a hlavně naše odborníky, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

 

Dalšími pomocníky k dosažení Vašich cílů určitě mohou být sportovní výživa, osobní analyzátory a sporttestery.

 

Rádi Vám s Vaším předsevzetím pomůžeme. Jsme přesvědčeni o tom, že naše rady za 23 let zkušeností v oblasti profi i domácího fitness, budou dalším správným krokem k Vašemu vytouženému cíli pro rok 2019.

Přejeme Vám pevné zdraví a spokojenost v Novém roce, tak abyste měli dobrý základ, pro Váš domácí trénink.

 

Váš FITHAM

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět