Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nový model levného běžeckého pásu v naší nabídce za akční cenu

20. 04. 2013

espritct50Do naší nabídky jsme zařadili nový model motorového běžeckého pásu nejnižší cenové kategorie pro nenáročné domácí využití. Jedná se o model renomované značky ESPRIT, která je na trhu již přes 15 let, konkrétně běžecký pás ESPRIT CT50. Na běžecký pás byla dána akční zaváděcí cena za kterou jej lze objedanat. Pás je už dostupný na našich skladech, stejně jako na většinu modelů i na tento zajišťujeme komfortní servis u zákazníka doma v případě poruchy.

Motorový běžící pás ESPRIT CT50 je moderní běžící pás, vybavený tichým motorem s výkonem 1,2 HP (0,9kW). Ve své třídě patří k nejlepším na trhu. Trenažér poskytuje rychlost 0-12 km/h, sklon běžecké plochy je možné manuálně nastavit ve třech polohách (2%, 4%, 6%). Běžecká plocha s rozměry 40x115 cm je odpružená systémem "super-soft", běhání tak nezatěžuje klouby. Pro bezpečný pohyb je Esprit CT50 vybaven stabilními madly, kde jsou zároveň integrovány i dotykové měřiče tepové frekvence.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět