Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nový model TANITA BC-401 nyní v prodeji!

30. 10. 2019

Přední značka osobních vah a analyzátorů TANITA přichází na trh skvělý model TANITA BC-401. Tento model vyniká především skvělým poměrem cena/výkon a už nyní je stabilně dostupný v naší nabídce osobních vah. Na výběr máte v současné době ze dvou barevných variant a to černá či bílá

Elegantní váha vám poskytne komplexní pohled na vaše zdraví. Dokáže naměřit nejen vaši tělesnou hmotnost, ale i fyzickou kondici, metabolický věk nebo BMI, ale i mnoho dalších hodnot.

 

Hlavní předností tohoto modelu je možnost si nastavit váhu jak ručně, tak prostřednictvím mobilní aplikace "My Tanita" jak pro systém iOS, tak i pro android. S aplikací můžete zaznamenávat Váše zlepšení a historii. Dále můžete exportovat Vaše záznamy do aplikace GOOGLE FIT. S tímto produktem je možné uložit více uživatelských profilů.

 

......není důležité kolik vážíte, ale vaše zdraví, to je mottem digitálních vah TANITA

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět