Vážení zákazníci, aktuálně zaznamenáváme až pětinásobné množství objednávek oproti běžnému období. S tím souvisí omezená možnost reagovat na veškeré telefonní a emailové dotazy. Za uvedené nepříjemnosti se omlouváme. Prosíme sledujte naše Aktuality, kde Vás pravidelně informujeme o situaci v expedici zásilek a našich službách.

Nový model TANITA BC-401 nyní v prodeji!

Přední značka osobních vah a analyzátorů TANITA přichází na trh skvělý model TANITA BC-401. Tento model vyniká především skvělým poměrem cena/výkon a už nyní je stabilně dostupný v naší nabídce osobních vah. Na výběr máte v současné době ze dvou barevných variant a to černá či bílá

Elegantní váha vám poskytne komplexní pohled na vaše zdraví. Dokáže naměřit nejen vaši tělesnou hmotnost, ale i fyzickou kondici, metabolický věk nebo BMI, ale i mnoho dalších hodnot.

 

Hlavní předností tohoto modelu je možnost si nastavit váhu jak ručně, tak prostřednictvím mobilní aplikace "My Tanita" jak pro systém iOS, tak i pro android. S aplikací můžete zaznamenávat Váše zlepšení a historii. Dále můžete exportovat Vaše záznamy do aplikace GOOGLE FIT. S tímto produktem je možné uložit více uživatelských profilů.

 

......není důležité kolik vážíte, ale vaše zdraví, to je mottem digitálních vah TANITA

Eshop v provozu, prodejny uzavřeny
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací