Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nový model TANITA RD-545 HR

30. 09. 2021

Nový vylepšený segmentální analyzátor TANITA RD-545 HR, přináší vysokou přesnost tělesné analýzy, srovnatelnou se zařízeními použitelnými v lékařském prostředí. Nově je možné tak zaznamenávat tepovou frakvenci, jak už napoví název. Vysokou míru přesné tělesné analýzy zajišťuje duální, neboli více frekvenční metodabioelektrické impedance skenu, která poskytuje velmi detailní a přesné informace s odchylkou maximálně 50g (při vážení nad 100 kg s přesností 100g).

TANITA RD-545 HR pro měření využívá celkem 8 elektrod - 4 plochy pro chodila a 4 na vysunovacích madlech pro ruce. Paže, spodní končetiny a trup jsou měřeny zvlášť, proto je měření pojmenováno jako segmentální.

Váha RD-545 HR perfektně spolupracuje s aplikací MyTanita (dostupná pro Android a iOS) pomocí "Bluetooth smart". Aplikaci s váhou snadno napárujete a můžete se pustit do měření. Díky tomuto efektivnímu spojení se dozvíte detaily o svém těle a získané informace můžete efektivně užitkovat k dosažení vašeho cíle, ať už se jedná o hubnutí, nebo budování svalové hmoty.

 

Výběr z měřitelných hodnost: Tělesná hmotnost, BMI, procento tělesného tuku, hmotnost svalů, kvalita svalů, viscerální tuk (tuk v dutině břišní), svalová hmota, tepová frekvence a mnoho dalších.

Náhled aplikace MyTanita

Osobní váha Tanita RD-545 HR je vhodná pro velmi náročné uživatele, kteří ocení její detailní měření. Pro méně náročně uživatele máme v nabídce více tělesných analyzátorů TANITA v nižší cenové relaci, které poskytují také velmi kvalitní a přesné měření.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět