Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Oblíbená tréninková aplikace iFIT přichází s novým kabátem!

05. 09. 2018

Tréninkové aplikace dostávají s nástupem moderních technologií víc a víc na popularitě v rámci zpestření a zvýšení efektivity Vašeho tréninku. Mezi ty nejoblíbenější a nejprogresivnější tréninkové aplikace patří iFIT pro americké trenažéry značky Proform a Nordictrack, které nabízíme v našem sortimentu. Díky této aplikaci můžete trénovat po celém světě kdykoliv a kdekoliv Vás napadne!

 

ifit app 2018Celkový design je opravdu na první pohled svěže nový a stávající uživatelé, kteří již mají zakoupený iFit membership nemusí zoufat. Stačí, když si stáhnout novou verzi aplikace pro tablet na google play či apple store a můžete naplno trénovat v novém!

Tréninkovou aplikaci iFIT Smart Cardio pro iOS a ANDROID tablety můžete stáhnout přímo zde!

  

 

Jak vidíte celkový vzhled designově velice moderní, ale jednoduchý na ovládání. Ihned v úvodu máte automaticky aktualizované videotréninky, které si můžete odtrénovat pod dohledem motivačního trenéra, který Vás vyhecuje k maximálním výkonům!

V levé části uvidíte týdenní doporučené dávky, které by jste měli zvládnout odtrénovat a v dolní části máte CALENDAR naplánovaných tréninků, které jste si vytvořili, nebo Vám je aplikace automaticky připravila. Dále CREATE pro vytváření map přímo v tabletu a v neposlední řadě BROWSE, což je knihovna tréninkových videí pro outdoor aktivity.

 

ifit pro telefonyZa zmínku určitě také stojí, že je též aktualizovaná mobilní verze tréninkové aplikace iFIT pro venkovní aktivity s náramkem iFIT VUE, kterou můžete též stáhnout na google play či apple store.

Tréninkovou aplikaci iFIT All-day Fitness Coaching pro iOS a ANDROID smartphony můžete stáhnout přímo zde!

  

 

Kompletně se můžete dočíst více v našem článku o tréninkové aplikaci iFIT.

 

HLAVNÍ MENU - zde si můžete vybrat Váš trénink

ifit základní menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CALENDAR - zde vidíte veškerý přehled Vašich tréninků

Screenshot_20180905-152716

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CREATE - zde si můžete vytvářet mapy

create mapy

 

BROWSE - zde máte kompletní knihovnu tréninku pro venkovní aktivity

browse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět