Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

POLAR GRIT X: Horká novinka ve světě sporttesterů

25. 05. 2020

Letos v dubnu POLAR vyslal do světa horkou novinku, kterou je POLAR GRIT X. Tento model je velice podobný vlajkové lodi POLARU, a to samotným VANTAGE V. Hodinky jsou nabité velkou spoustou funkcí a doplněné měřičem tepové frekvence na bázi EKG (Suunto Smart Sensor).

 

VZHLED

POLAR se u tohoto modelu zaměřil především na celkovou odolnost konstrukce, vylepši voděodolnost (WR100) a výdrž baterie. Hodinky nyní při zapnuté GPS vydrží až 40 hodin v provozu. Přesto, že hodinky působí robustně, váží pouze 64g. Další výhodou je, že lze použít standardní 22mm pásek, tedy hodinky můžete kombinovat s jakýmkoli páskem, který vás jen napadne. 

V ovládání a uspořádání tlačítek není nic nového a GRIT X je na tom stejně, jako model VANTAGE. Tlačítka jsou oproti VANTAGE modelu však provedena v kovu a jdou lépe zmáčknout. 

Hodinky je možné pořídit ve třech krásných barevných variantách, a to v černé, bílé či zelené.

 

FUNKCE

Na velmi podrobný technický popis tohoto skvostu můžete mrknou přímo na stránkách produktu. Zde zmíníme, že model vyniká klasickými funkcemi, které POLAR nabízí, a to měření běžeckého výkonu, kvality spánku, chytré a efektivní vedení tréninku. Samozřejmostí je také měření plavání v bazénu, párování a chytré notifikace. 

Nově POLAR GRIT X představuje propojení s aplikací KOMOOT, která slouží pro plánování trasy. Díky tomuto propojení vás pak hodinky samy navigují po požadované trase. 

Další novinkou je funkce Hill Splitter, kdy tato funkce pozná, zda běžíte po rovině, do kopce nebo z kopce a nabídne vám tak přehlednou statistiku stoupání a klesání a stejně tak i počet zdolaných kopců. 

To není vše. Hodinky dále disponují funkcí FUELWISE, kde si můžete manuálně (či automaticky) nastavit upozornění, že se máte najíst a napít. Doplnění paliva je přeci při sportu to nejdůležitější. 

Velice zajímavá je i funkce Energy Sources, která po tréninku nabídne percentuální vyhodnocení spálené energie mezi cukry, tuky a bílkoviny. Toto vám pomůže vyhodnotit, jak efektivní jste při tréninku byli. 

V neposlední řadě zmíníme ještě propojení s počasím, kdy hodinky nabízí výhled na několik dnů dopředu. 

 

Sečteno a podtrženo - GRIT X je parádní přístroj, naplněný základními i pokročilejšími funkce, kdy výkon je v naprosté rovnováze s cenou hodinek. Vyzkoušejte, měřte a zlepšujte svůj každodenní trénink. Buďte ještě o stupeň lepší!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět