Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Polar GRIT X2 PRO – Novinka na našem e-shopu

21. 05. 2024

Polar představuje druhou řadu prémiového outdoorového sporttesteru Polar GRIT X2 PRO, který je navržen pro náročné používání. Přicházejí s inovativními funkcemi a odolností na armádní úrovni, které využijete hlavně pro vaše dobrodružství v příroděZavřete oči a představte si drsnou zimu, zmrzlou krajinu kolem sebe, mrazivý vánek a nekonečné lesy, kterou jsou celé pokryté bílou směsicí sněhu a ledu. Připadáte si jako v nejodlehlejších severních oblastech planety? Tak přesně pro tyto podmínky jsou Polar GRIT X2 PRO jako stvořené.

Mají robustní konstrukci a hi-tech soubor nástrojů pro navigaci a výkon v jakémkoli prostředí. Dvoufrekvenční GPS a offline mapy zajistí, že se nikdy a nikde neztratíte. Dotykový displej AMOLED s vysokým rozlišením, chráněny safírovým sklíčkem a nerezovou lunetou přehledně zobrazuje zásadní údaje. Odolají extrémním podmínkám, včetně teplot od - 20°C do + 50°C. S ultra dlouhou výdrží baterie až 10 dní, včetně GPS, až 40 hodin při maximální citlivosti. S úsporným režimem při využívání aktivit i GPS se můžete dostat až na 140 hodin kontinuálního záznamu.

Uvnitř najdete technologii biosenzorického Polar Elixir, který sleduje vaše životní funkce a výkon, monitoruje reakci vašeho těla na aktivitu a vnější faktory.

Nové funkce zahrnují testy regenerace, sledování pokroku výkonnostními testy a Recovery Pro™, který poskytuje důkladný přehled o regeneraci vašeho těla.

Pokud hledáte spolehlivé a výkonné outdoorové hodinky, Polar GRIT X2 PRO jsou ideální volbou. Navíc jsou k dispozici v provedení Titan s titanovou lunetou, což je nejlehčí a nejodolnější varianta z outdoorové řady Polar. Celková hmotnost hodinek je 64 g s řemínkem a bez řemínku 48 g.

Klíčové vlastnosti Polar Grit X2 Pro

Polar Grit X2 Pro je vybaveno množstvím funkcí, které vám pomohou dosáhnout vašich sportovních cílů a optimalizovat výkon. Zde jsou hlavní rysy těchto chytrých hodinek:

Hlavní rysy:

 1. Hill Splitter – Analyzujte svůj výkon při stoupáních a klesáních s podrobnými údaji o jednotlivých úsecích.
 2. FuelWise™ pro doplnění energie – Během dlouhých tréninků nebo závodů je klíčové udržovat správnou hladinu energie a hydratace. FuelWise™ vám pomůže optimalizovat doplňování energie a tekutin během aktivity.
 3. Training Load Pro – Tento program poskytuje detailní informace o zátěži vašeho těla během tréninků a ve spojení s programem Recovery Pro vám pomůže najít ideální rovnováhu mezi cvičením a odpočinkem.
 4. Running Index – Odhaduje váš maximální příjem kyslíku (VO2max) při běhu a poskytuje zpětnou vazbu, která vám pomůže zvýšit efektivitu běžeckého tréninku.
 5. Pokročilé měření tepové frekvence na zápěstí – Hodinky Grit X2 Pro používají technologii Precision Prime™ k monitorování tepové frekvence s vysokou přesností.
 6. Plánování trasy s Komootem – Vytvořte si trasu pomocí Komootu, nahrajte ji do hodinek a nechte se navigovat po stanovené cestě.
 7. Běžecký program – Polar nabízí vědecky podložené inteligentní koučování, které vám pomůže efektivně dosáhnout vašich cílů.
 8. Chytré kalorie – Na základě vaší váhy, výšky, věku, pohlaví, maximální tepové frekvence (HRmax) a intenzity tréninku vám hodinky přesně ukáží, kolik kalorií jste spálili.
 9. Vedení po trase – Nahrajte svou trasu do Polar Grit X2 Pro a navigujte se v reálném čase.
 10. Počasí - Sledujte aktuální počasí a dvoudenní předpověď přímo na hodinkách.
 11. Benefity tréninku – Ihned po tréninku získáte prostřednictvím Polar Flow motivační zpětnou vazbu.
 12. Tep nepřetržitě – Sledujte svou tepovou frekvenci po celý den pro přesnější údaje o spálených kaloriích, maximální a minimální tepové frekvenci.
 13. Metriky plavání – Sledujte svůj výkon v bazénu – hodinky měří tepovou frekvenci, styl, uplavanou vzdálenost, rychlost, tempo a dobu odpočinku.
 14. Běžecký výkon – První hodinky na světě s odhadem běžeckého výkonu na zápěstí, které vám pomohou sledovat práci vašich svalů během běhu.
 15. Fitness Test – Pětiminutový test kondice, který poskytne odhad vašeho maximálního příjmu kyslíku (VO2max) a umožní sledovat vaši kondici.
 16. Sleep Plus – Funkce Sleep Plus™ automaticky detekuje časy spánku a hodnotí jeho kvalitu, což podporuje regeneraci a výkon.
 17. Tréninkový průvodce FitSpark™ – Průvodce FitSpark™ nabízí denní cvičení na základě vaší úrovně regenerace, kondice a historie tréninků.
 18. Zdroje energie – Monitorujte využití vašich svalů během běhu pomocí odhadu běžeckého výkonu.
 19. Dechové cvičení Serene™ – Zklidněte svou mysl a uvolněte tělo pomocí řízených dechových cvičení.
 20. Strava Live Segments – Udělejte své běhy a jízdy zajímavější se Strava Live. Mějte upozornění na blízké segmenty a sledujte svůj výkon v reálném čase.

Polar Grit X2 Pro nabízí širokou škálu funkcí, které vám pomohou optimalizovat vaše tréninky, sledovat pokrok a dosahovat nových osobních rekordů. S těmito hodinkami budete mít všechny potřebné nástroje pro dosažení vašich sportovních cílů na dosah ruky.

Nové outdoorové sportovní hodinky Polar GRIT X2 PRO zakoupíte na našem e-shopu. Připravte se ještě dnes na dobrodružství.Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět