Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

POLAR VANTAGE V a M nově v modrém designu.

13. 01. 2020

POLAR VANTAGE je současný hit mezi novinkami na poli multisportovních sporttesterů. Modelová řada "VANTAGE" představuje skvělou kombinaci nejnovější sportovní technologie a lehkého designu, který má hlavní přednost ve špičkovém měření tepové frekvence ze zápěstí pomocí fůzní technologie snímače Polar Precision Prime™.

Tato inovace kombinuje optické měření tepové frekvence s měřením z kontaktu s pokožkou, aby se předešlo jakýmkoli pohybovým artefaktům, které by mohly narušit signál tepové frekvence a vytvořit nespolehlivé údaje.

Značka Polar má v České republice již dlouholetou tradici mezi vytrvalostními sporty a modely "POLAR VANTAGE V" a "POLAR VANTAGE M" patří mezi špičku co dnešní moderní pulsmetry mohou nabídnout pro amatérské, ale i profesionální sportovce.

Od počátku zavedení těchto modelů do prodeje jste si mohli vybrat mezi standardními barvami jako je bílá, modrá, případně oranžová atd... Nyní však můžete zakoupit i model POLAR VANTAGE v elegantním modrém designu!

....pokud Vás tyto modely zaujaly, tak si je můžete obratem objednat, no a pokud ne?....tak si můžete vybrat z bohaté nabídky jiných modelů značky Polar.

polar vantage

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět