Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Pomozte uklidit oceány s aplikací Kinomap

23. 05. 2022

Kinomap ve spojení s firmou Adidas a společnostní Parley se rozhodl zapojit do benefiční akce Run for the Oceans na úklid plastových lahví z oceánů. Každý kdo se do akce zapojí, tak přispívá na uklizení plastového odpadu z oceánů. Za každých 10 minut běhu v aplikaci Kinomap posbírá Adidas ve spolupráci s Parley plasty o hmotnosti odpovídající 1 plastové lahvi, a to až do celkové hmotnosti 250.000 kg. Zapojit se můžete přímo také v aplikaci Adidas Running.

Rádi podpořímé podobné akce, které spojí příjemné s užitečným a ještě u toho zůstanete fit. Akci popdoruje také značka Trinfit. Na většině běžeckých pásů od Trinfitu aplikaci Kinomap bez problémů spárujete, tudíž se můžete velmi snadno zapojit z pohodlí Vašeho domova.

 

Jak začít?

Je to opravdu velmi snadné. Pro začátek si stáhněte aplikaci Adidas Running, vytvořte si účet (pokud jej nemáte) a připojte se k události Run for the Oceans. V následujícím kroku je potřeba propojit Kinomap právě s aplikací Adidas Running, to můžete udělat zde, nebo v aplikaci na vašem chytrém zařízení. 

Nyní stačí pouze začít běhat! Jakmile provedete tyto kroky, vaše běžecké aktivity v Kinomapu se automaticky synchronizují s běžeckou aplikací adidas!

 

Akce probíhá od 23. května do 8. června. Neváhejte a přispějte k vyčištění oceánů ještě dnes!

Run for the Oceans

  

Promo video k akci:

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět