Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Představujeme horkou novinku mezi sporttestery POLAR IGNITE

08. 07. 2019

Není tajemstvím, že mezi naše oblíbené značky sporttestrů patří značka POLAR. Ta právě odtajnila svůj nový produkt, sporttester POLAR IGNITE, který už najdete v našem sortimentu a můžete se stát tak jednimi z prvních majitelů této horké novinky.

 

POLAR IGNITE se pyšní spoustou nových funkcí a různými vylepšeními a zároveň bude svým "soupeřům" ve své tříde, konkurovat skvělým poměrem ceny a výkonu.

Očekávaná novinka roku 2019 oslní své nové majitele nejen svým skvělým designem, ale také novinkami ve vybavenosti jakou jsou dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, použité sklíčko s Dragontrail glass, vše ošetřeno tak, aby hodinky vydržely i náročné plavání ve vodě.

Novinkou v této cenové kategorii je baterie, která vydrží při aktivním GPS modulu až 18 hodin a až 5 dní aktivního tréninku s nepřetržitým měřením tepové frekvence, kterou taktéž vývojáři technicky vylepšili.

Nesmíme zapomenout také na novinky mezi novými funkcemi v měření aktivit, jako jsou: dechové cvičení SERENE, měření regenerace Nightly Recharge, průvodce tréninkem FitSpark nebo Sleep plus stage a mnoho dalších užitečných funkcí.

Buďte první komu tento multifunkční sporttester ozdobí zápěstí.

Více informací a možnost objednání zde.

Váš tým FITHAM

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět