Vážení zákazníci, aktuálně zaznamenáváme několikanásobné množství objednávek oproti běžnému období. S tím souvisí dočasně omezená možnost reagovat na veškeré telefonní a emailové dotazy. Za uvedené nepříjemnosti se omlouváme. Prosíme sledujte naše Aktuality, kde Vás pravidelně informujeme o situaci v expedici zásilek a našich službách. Prosíme věnujte pozornost skladovým dostupnostem u jednotlivých produktů.

Představujeme horkou novinku mezi sporttestery POLAR IGNITE

Není tajemstvím, že mezi naše oblíbené značky sporttestrů patří značka POLAR. Ta právě odtajnila svůj nový produkt, sporttester POLAR IGNITE, který už najdete v našem sortimentu a můžete se stát tak jednimi z prvních majitelů této horké novinky.

 

POLAR IGNITE se pyšní spoustou nových funkcí a různými vylepšeními a zároveň bude svým "soupeřům" ve své tříde, konkurovat skvělým poměrem ceny a výkonu.

Očekávaná novinka roku 2019 oslní své nové majitele nejen svým skvělým designem, ale také novinkami ve vybavenosti jakou jsou dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, použité sklíčko s Dragontrail glass, vše ošetřeno tak, aby hodinky vydržely i náročné plavání ve vodě.

Novinkou v této cenové kategorii je baterie, která vydrží při aktivním GPS modulu až 18 hodin a až 5 dní aktivního tréninku s nepřetržitým měřením tepové frekvence, kterou taktéž vývojáři technicky vylepšili.

Nesmíme zapomenout také na novinky mezi novými funkcemi v měření aktivit, jako jsou: dechové cvičení SERENE, měření regenerace Nightly Recharge, průvodce tréninkem FitSpark nebo Sleep plus stage a mnoho dalších užitečných funkcí.

Buďte první komu tento multifunkční sporttester ozdobí zápěstí.

Více informací a možnost objednání zde.

Váš tým FITHAM

Eshop v provozu, prodejny uzavřeny
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací