Vážení zákazníci, naše prodejny jsou Vám plně k dispozici. Přijďte si vyzkoušet trenažéry a elektrokola, rádi vše ukážeme a poradíme!

Představujeme horkou novinku mezi sporttestery POLAR IGNITE

Není tajemstvím, že mezi naše oblíbené značky sporttestrů patří značka POLAR. Ta právě odtajnila svůj nový produkt, sporttester POLAR IGNITE, který už najdete v našem sortimentu a můžete se stát tak jednimi z prvních majitelů této horké novinky.

 

POLAR IGNITE se pyšní spoustou nových funkcí a různými vylepšeními a zároveň bude svým "soupeřům" ve své tříde, konkurovat skvělým poměrem ceny a výkonu.

Očekávaná novinka roku 2019 oslní své nové majitele nejen svým skvělým designem, ale také novinkami ve vybavenosti jakou jsou dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, použité sklíčko s Dragontrail glass, vše ošetřeno tak, aby hodinky vydržely i náročné plavání ve vodě.

Novinkou v této cenové kategorii je baterie, která vydrží při aktivním GPS modulu až 18 hodin a až 5 dní aktivního tréninku s nepřetržitým měřením tepové frekvence, kterou taktéž vývojáři technicky vylepšili.

Nesmíme zapomenout také na novinky mezi novými funkcemi v měření aktivit, jako jsou: dechové cvičení SERENE, měření regenerace Nightly Recharge, průvodce tréninkem FitSpark nebo Sleep plus stage a mnoho dalších užitečných funkcí.

Buďte první komu tento multifunkční sporttester ozdobí zápěstí.

Více informací a možnost objednání zde.

Váš tým FITHAM

Profi stroje XEBEX již skladem!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací