Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Představujeme značku VirtuFit!

04. 05. 2023

Máme novinku! Poslední týdny jsme rozšiřovali sortiment o značku VirtuFit, která nabízí kvalitní trenažéry, stroje a pomůcky navržené holandskými designéry. Značka tak zaručuje moderní vzhled, perfektní funkčnost a maximální komfort.

Vývoj produktů značky reaguje na potřeby zákazníků, drží krok s nejnovějšími trendy a vývojem v oblasti fitness. Mnoho fitness trenažérů má například možnost připojení k fitness aplikacím. Tyto aplikace nabízejí mimo jiné motivační programy, deník pro sledování výkonů a možnost trénovat interaktivně prostřednictvím realistických videí.

Co najdete v naší nabídce?

Rotopedy a ergomentry. Hlavní výhodou je široký rozsah použití ­– zvládnete s ním jak rehabilitační cvičení, tak náročný sportovní trénink.

Cyklotrenažéry. Díky kvalitní konstrukci a mechanismu umožňují podávat vrcholové výkony, důkladně prověří váš oběhový systém a zároveň posílíte lýtka, stehna, ale i hýždě.

Běžecké pásy. Moderní a skladné běžecké pásy jsou díky svým kompaktním rozměrům ideální volbou pro kondiční trénink v domácím prostředí. V nabídce najdete také špičkový lamelový běžecký trenažér VirtuFit Pro Elite HiiT Runningnebo běžecký pás pod postel VirtuFit  Walkingpad 100, který využijete třeba při práci.

Veslovací trenažéry. Robustní konstrukce, plynulý pojezd a odpor řízený vodou. To jsou znaky kvalitních veslovacích trenažérů značky VirtuFit, které zajistí pocit jako z opravdového veslování.

Posilovací lavice. VirtuFit nabízí bytelnou konstrukci, kterou oceníte především do domácího prostředí, a to především pro minimální náročnost na prostor při skladování – lavici jednoduše sklopíte a přesunete tam, kam potřebujete. Kvalitní posilovací lavice se stojanem na bench press. Zkrátka kvalita, pod kterou se můžeme podepsat.

Rehabilitační pomůcky. Seznamte se s masážními pistolemi, které zajistí kvalitní hloubkovou masáž svalů celého těla. Masážní pistole je ideální pro zacílení na specifické svalové skupiny a uvolnění bolavých a napjatých svalů.

Stolní tenis. Málo prostoru? Nevadí. Kompaktní a originální maličký stůl na stolní tenis ocení dospělí i děti. Anebo si pořiďte nastavitelnou sadu, se kterou přeměníte na stolní tenis jakýkoliv stůl nebo desku.

Pokud stále tápete nad tím, co vybrat, kontaktujte nás na naší infolince na telefonním čísle 602 119 550. K dispozici jsme vám vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 hodin.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět