Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Prémiové hodinky POLAR Grit X Pro

27. 10. 2021

Novinka, kterou nikdo nečekal! Letošní podzim nás POLAR překvapil hodinkami Grit X Pro, které jsou jednoznačně prémiovým modelem této značky. Jsou vyrobeny s odolností na armádní úrovni, mají safírové sklo a ultra dlouhou výdrž baterie, jsou vybaveny novými navigačními nástroji, nepřetržitě zapnutými outdoorovými funkcemi a dokonalými tréninkovými řešeními Polar, takže se můžete vydat, kamkoli vás srdce táhne.

Polar Grit X Pro

S těmito hodinkami jste připraveni na cokoliv, v terénu vás nikdy nezklamou a budou vás doprovázet za každé situace. Hodinky jsou navrženy pro náročné používání a vyrobeny do extrémních podmínek. Zvládnou teploty až do -20°C nebo do +50 °C. Když jste v terénu, potřebujete vědět, že vás vaše vybavení nikdy nezklame, tyto hodinky vás budou spolehlivě doprovázet v každé situaci.polar grifit x pro safír

Nové hodinky jsou odolnější i při náročnějších sportech. Se safírovým sklíčkem jste připraveni čelit čemukoliv. Safír je jedním z nejpevnějších přírodních průhledných minerálů na světě, je odolný proti poškrábání a má vynikající kvalitu. Hodinky Polar Grit X Pro jsou inspirovány drsnou zimou, zmrzlou krajinou, horskými masivy a nekonečnými lesy nejodlehlejších severních oblastí planety, proto je jejich vrstva z karbonu připomínající diamant.

Hodinkám nechybí žádné známé funkce, které jsou pro značku Polar typické. Patří mezi ně měření běžeckého výkonu přímo ze zápěstí, monitoring spánku (rozpoznání jednotlivých cyklů i celkové vyhodnocení kvality), nebo funkce zaměřené na chytré a efektivní vedení a vyhodnocení tréninku. Přístroje od Polaru o vás dokáží nasbírat obrovské množství dat a na základě toho vám navrhnou ideální trénink pro zlepšení vaší kondice (FitSpark). Když se budete flákat, donutí vás trénovat víc a naopak – doporučí vám trénink vynechat, nebo zvolnit v okamžiku, kdy to s tréninkem přeženete (Cardio Load Status).

Zcela nové hlavní panely vám umožní rychlý přístup ke všem důležitým informacím, které potřebujete k lepšímu plánování dobrodružství, ať už se rozhodnete vyrazit kamkoli.

Pro ty nejnáročnější z vás jsou tu speciální hodinky Polar Grit X Pro Titan - odolnější než jakékoli jiné hodinky z outdoorové řady značky Polar. Luneta z ultrapevného leteckého titanu, který je pevný, lehký a navíc skvěle vypadá. Vydejte se do světa ve velkém stylu. K hodinkám jsou navíc dva řemínky. Jeden je z prémiové perforované kůže, nabízející stylové detaily, které se hodí do každé situace. Řemínek FKM  je zcela odolný vůči povětrnostním vlivům, na zápěstí vypadá skvěle a je příjemný na dotek.

 

Volná příroda je ideálním tréninkovým prostředím. Může to být těžké, náročné a vyčerpávající, takže regenerace je klíčem k tomu, abyste se mohli vrátit silnější a lépe připravení než včera. Maximalizujte svůj trénink a regeneraci pomocí tréninkových testů Polar. Získejte přístup ke všem údajům, které potřebujete ke kontrole stavu svého těla, výpočtu výkonnosti, sledování pokroku a personalizaci tréninkových zón.

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět