Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Přijďte si zasoutěžit na SPORT EXPO na pražském výstavišti v Holešovicích

03. 05. 2018

Ve dnech 3.-5.5 2018 se na pražském výstavišti v Holešovicích uskuteční již 12. ročník výstavy SPORT EXPO, kde pro Vás pořadatelé připravili velkolepou přehlídku sportu, zábavy, sportovních značek a potřeb. Celá akce bude završena každoročním maratonským během, který tradičně skvělé atmosféře celého víkendového festivalu dodá pomyslnou třešinku na dortu.

expo sport logo

 

U takové akce samozřejmě nesmíme chybět ani my! 

Nordictrack Incline trainer X7i

 

Ve spolupráci se značkou ISOSTAR jsme na SPORT EXPO připravili zajímavou soutěž, kde vyhrává úplně každý. Vyzkoušíte si při ní špičkový běžecký pás, u kterého se naklání běžecká plocha až do sklonu 40%, a získáte zajímavé ceny od Isostaru. Půjde o trenažér INCLINE TRAINER X7i od známé americké značky NordicTrack, kde vyzkoušíte výklus s postuným růstem kopce a zároveň otestujeme Vaše držení rovnováhy.

Tento trenažér je důkazem, že je možné dokonale spojit pohyb a zábavu v jedno. Nabízí širokou škálu přednastavených programů, kde si vybere každý, ať už chce pravidelně pracovat na své fyzické kondici nebo třeba jen hubnout do plavek.

Americký výrobce NordicTrack myslel i na nadstandardní výbavu, pro co nejlepší komfortní trénink. Na trenažeru najdete zabudované reproduktory, ventilátory, držáky na lahve, držák na tablet, snímače tepové frekvence, připojení mp3 a jiné podobné vychytávky. 

Vše, co na tomto zdařilém trenažéru najdete, je dokonale podpořeno možností propojení s aplikací iFIT, což Vám přináší neomezené možnosti zábavy, sledování výsledků, jejich sdílení a hlavně možnost běhání po tratích kdekoli na světě díky spojení s Google Maps.

 

Věříme, že pro každého bude závod super zážitkem. Jste srdečně zváni.

  

Přijďte se na SPORT EXPO podívat! I s trenažérem NordicTrack nás najdete ve stánku Isostar.

Váš FITHAM.CZ

 EXPO PRAHA 2018

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět