Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Primal® – evropská špička ve světě komerčního fitness vybavení

14. 07. 2023

Vybavujete komerční fitness a hledáte stroje špičkové kvality? Pak si s námi posviťte na populární britskou značku Primal®, která je často považována za nejlepší na evropském trhu. Produkty nabízí stěžejně pro hotelové posilovny, komerční fitcentera a veřejné tělocvičny, hodí se ale i pro náročné domácí využití. Všechny stroje a trenažéry nabízí masivní konstrukci s maximální odolností a funkčností. Nelze opomenout ani jejich elegantní vzhled, který dodá prostoru stylový nádech.

Značka Primal® má tři základní řady vybavení: Home, Commercial a Monster.

Od značky pořídíte základní vybavení do jakéhokoliv fitness prostoru: značka nabízí široký sortiment posilovacích lavic, profesionálních strojů a příslušenství k nim, crossfitových klecí a činek a kotoučů pro fitness centra i do domácího prostředí. V nabídce jsou také další cvičební doplňky pro ještě pestrejší trénink – hrazdy a bradla, medicinbály, kettlebelly, posilovací gumy, podložky na cvičení a mnoho dalšího.

Vybavujete posilovnu? Napište nám!

V oboru jsme už 28 let a poradíme si s náročným prostorem. Naši specializovaní poradci vyberou vhodné stroje pro vaši posilovnu, ať už se jedná o prostorovou náročnost, vytížení a typologii strojů. Následně vše zpracujeme do individuálního návrhu ušitého přímo na míru. Stroje vám po celé ČR navíc zdarma dovezou naši technici, kteří je i na místě nainstalují, předvedou a zaškolí obsluhu. V případě poruchy zajišťujeme servis přímo u zákazníka v nejkratším možném termínu.

Pokud vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět