Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Profesionální posilovací lavice BH Fitness

17. 09. 2021

Posilovací lavice jsou naprosto nezbytné vybavení kteréhokoliv fitness centra a jsou základ každé posilovny. Španělská značka BH Fintess je největším evropským výrobcem posilovacího vybavení a nabízí velký výběr profesionálních posilovacích lavic na břicho, záda, bench press, na cviky s jednoručkami, s kladkou a další. Znakem produktů BH Fitness je originální design, inovace, vynikající poměr funkcí, výkonu a ceny. Profesionální posilovací lavice pro každé fitness centrum od španělské značky BH Fitness vám zajistí maximální komfort při cvičení.

Pohodlí při cvičení vám také zajistí kvalitnímu čalounění laviček se zesílenou tloušťkou, které jsou potaženy velmi kvalitní syntetickou kůží se vstřikovanou výplní. Čalounění má dlouhou životnost a povrch se velmi lehce udržuje čistý i v pravidelném a náročném provozu.

 

Lavice BH FITNESS L835 incline bench

Tato sofistikovaná profesionální posilovací lavice bude váš skvělý pomocník především při budování bříšního pekáče. Lavici využijete i na tlaky na prsa s hlavou dolů. Nastavitelný sklon opěradla vám zajistí rozmanitost cvičení a stabilizaci těla během cvičení. Sklon 10° - úhel sklonu lavičky 20° vám umožní navolit si zátěž při tréninku a posílit větší skupinu svalů.

  

BH FITNESS L835

Posilovací lavice se stojanem BH FITNESS L820 

Šikmá lavice s nastavitelným sedákem je určená ke cvičení s osou. Díky zabudovanému stojanu je cvičení komfortní a stabilní.  Obouruční osu můžete do stojanu odložit ve 3 různých výškách. Lavice BH Fitness L820 je tak vhodná pro uživatele všech výšek a nabízí tak i pestřejší cvičení. Aby jste měli kotouče vždy po ruce, na každé straně se stojanu se nachází dva trny pro odložení závaží, které zrovna nepotřebujete. 

 

Posilovací lavice se stojanem BH FITNESS L820

Posilovací lavice na záda BH FITNESS L805 hyperextenze

Tato speciální lavice je perfektní k  posílení zádových vzpřipovačů. Posilování zad nepatří zrovna k nejoblíbenějším činnostem ve fitness centrech. Jenže zrovna zádové  svaly patří mezi partie, které bývají často ochablé, a tak byste je při tréninku vynechávat neměli. Díky posíleným svalům se vám také zlěpší držení těla. 

BH FITNESS L805 Hyperextension


Lavice na protahování BH FITNESS L300 

Co by bylo cvičení bez kvalitního stečinku. Zapomeňte na klasickou protahovačku na podložce. S touhle novinkou od BH Fitness vás závěrečný strečit bude bavit. Co je ale víc.. kvalitní protahování před a po každém tréninku je zaručená prevence před zraněním, tělo rychleji regeneruje, svaly pracují rychleji a ektivněji a v neposlední řádě protahováním přecházíte i  dysbalancím, jelikož některé svaly mají větší tendenci ke zkracování než jiné.

Součástí lavice jsou obrázky s ilustrovanými cviky pro protahování konkrétních partií jako jsou hamstringy (zadní stehna), přední kvadricepsy, ramena, spodní vzpřimovače zad apod, takže se nemusíte bát, že si s lavičkou neporadíte.

Posilovací lavice BH FITNESS L300B profilová

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět