Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Reference: Vybavili jsme školní fitness!

09. 02. 2023

Koncem minulého roku jsme vybavili další školní posilovnu – tentokrát v Liberci. Škola svým studentům nechala fitness nově vybavit, do které jsme dodali posilovací stoje a další potřeby ke cvičení. Nyní slouží především k výuce tělesné výchovy, ale také k individuální zájmové činnosti žáků, pracovníků školy, absolventů školy a výjimečně i dalších osob v době mimo výuku.

Posilovna je vybavena našimi vlastními stroji Fitham, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximálně bezpečný a efektivní trénink za výborných cenových podmínek.

 

Těší nás, že školy u svých studentů podporují zdravý životní styl a fyzickou aktivitu, a tím ji jejich celkové zdraví. Věříme, že posilovna bude přínosem pro celou školu a pomůže podpořit zdravý životní styl a fyzickou aktivitu studentů, učitelů i dalších příchozích.

Pokud uvažujete o vybavení domácí posilovny, nebo zakládáte fitness v hotelu či wellness, neváhejte a obraťte se na nás i vy.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět