Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Rehabilitační pomůcky Blackroll už i u nás!

18. 10. 2022

Už jste toho o bolesti svalů nastudovali spoustu, ale pořád se vám nedaří dosáhnout vytouženého uvolnění? Pořiďte si k uvolnění vašich svalů a fascií malého pomocníka – stačí si vybrat toho pravého mezi rehabilitačními pomůckami od značky BLACKROLL!

Proč byste měli o své svaly a fascie pečovat?

Pokud svaly dlouhodobě přetěžujete, dochází k jejich zkracování. Ve svalech se tak shromažďují odpadní látky, tolik se neprokrvují a zůstávají napjaté. Stejné zkracování postihuje i fascie – drobná kolagenová vlákna propojená v sítě, které sval obaljí a oddělují vzájemně kosti, svaly, nervy, cévy a orgány. Správně fungující svaly a fascie jsou tedy důležité pro celkové držení těla, pohyb a fungující svalovou soustavu.

Uvolněte je s pomůckami BLACKROLL

Unikátní značka rehabilitačních pomůcek BLACKROLL byla vynalezena v roce 2007 Jürgenem Dürrem. Nabízí vysoce kvalitní automasážní pomůcky německé kvality, které byly v roce 2009 oceněny prestižní cenou Physio prize za „Produkt s největším benefitem pro jeho uživatele“.

Pomocí masážních válců a masážních koulí můžete výrazně zlepšit vaši flexibilitu, a to nenáročným uvolňujícím cvičením. Díky pravidelnému tréninku můžete předcházet typickým sportovním zraněním a pomoci tělu kompenzovat ztuhlost a svalovou nevyváženost. Své využití najdou pomůcky i v případě regenerace po úrazu – vyšší průtok krve a zlepšující se krevní oběh dokáže zkrátit dobu zotavení a masáž pomáhá k postupné aktivaci svalů.

Proč zrovna pomůcky od BLACKROLL?

 • splňují normy dle DIN ISO 9001:2000
 • jsou cerifikovány AGR jako „back-friendly“ produkty
 • jsou recykovatelné
 • jsou odolné proti masážním přípravkům a olejům
 • jsou voděodolné
 • jsou snadno čistitelné a desinfikovatelné
 • neobsahují chemické přísady
 • jsou vyráběny v různých tvarech a tvrdostech podle potřeb jejich uživatelů

Několik druhů tvrdosti

Rehabilitační pomůcky od značky BLACKROLL se vyznačují několika druhy tvrdosti tak, aby si každý zákazník našel takovou pomůcku, která mu bude nejvíce vyhovovat.

 • Pomůcky typu Standard se standardním koeficientem tvrdosti jsou vhodné pro všechny druhy rolování a zaručují velmi efektivní automasáž celého těla.
 • Pomůcky druhu Med jsou o 20 % měkkčí než pomůcky typu Standard a jsou taktéž vhodné pro začátečníky. Není vhodné je používat na cviky, při kterých se na produktu stojí.
 • Typ Pro je vhodný pro pokročilejší uživatele. Pomůcky jsou o 50 % tvrdší než typ Standard, a zajišťují tak silnější automasážní efekt. Zažijete s nimi mnohem intenzivnější cvičení a jsou vhodné spíše pro lidi s větší váhou těla.
 • Grove Pro se vyznačují opravdu vysokou tvrdostí, jsou proto vhodné zvláště pro pokročilé. Mají zdrsněný povrch pro lepší propriocepci a využíjete je také pro prevenci a léčbu celulitídy.
 • Groove Standard je méně tvrdší variantou Grove Pro – mají až o 50 % menší tvrdost.
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět