Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

(R)EVOLUCE V DOMÁCÍM FITNESS Z USA

19. 01. 2018

Na českém trhu se již nějakou dobu úspěšně etablují legendární americké značky v oblasti fitness od společnosti ICON – světového lídra v domácích sportovních trenažerech. Jedná se o značky NORDICTRACK a PROFORM s více jak 30-ti letou tradicí, kontinuálním vývojem s desítkami patentů a inovativním přístupem v oboru fitness a zdravého životního stylu, které přinášejí novou dimenzi domácího sportování. Poznejte maximálně efektivním formy tréninku, které Vás navíc budou dlouho bavit!

 

Proform TDF PRO 5.0

 

 

Proform TDF Pro 5.0

Tour de France je světový pojem a společnost ICON přináší jeho oficiální cyklotrenažér. Naprostý unikát oproti konkurenci s možností náklonu +-20% imitující jízdu z kopce a do kopce s adekvátně reagujícím zatížením. Zcela tichý díky magnetickým brzdám, vlastní ozvučení zabudovanými reproduktory, velká škála programů pro začátečníky i pro náročné sportovce, dotykový interaktivní displej. Díky připojení na aplikaci iFIT projeďte třeba celou Tour de France z Vašeho pokoje!

 

 

 

Proform Hybrid trainer

 

 

 


Proform Hybrid Trainer

Univerzální kombinace eliptického trenažeru a horizontálního rotopedu. Možnost využití předností obou trenažerů na maximum v jednom stroji a se zapojením celého těla. Díky fixaci zad rotopedu máte možnost trénovat více šetrně v rámci rehabilitace nebo můžete využít plného pohybu při cvičení na eliptikalu. Tento univerzální stroj má tichý a plynulý chod díky magnetické brzdě a osazení spojů ložisky. Možnost poslechu hudby přes zabudované reproduktory. Široká programová nabídka s propojením do aplikace iFIT.

 

 

 

 

Nordictrack Freestrider FS7i
 

Nordictrack Freestrider FS7i

Světová novinka, unikátní kombinace 3v1 a to stepperu, eliptického trenažérů a běhání. Kouzlo je v libovolně nastavitelné délce kroku v rozsahu do 97 cm. Jen vy si určujete jak chcete šlapat. Žádné manuální nastavování délky kroku, žádné hranice ve šlapání, žádné omezování z hlediska výšky uživatele. Zcela tichý a plynulý chod díky magnetickému brzdnému systému a ložiskům. Vlastní zabudované reproduktory pro poslech hudby a ventilátor pro osvěžení při tréninku. Dotykový interaktivní displej. Díky připojení na tréninkovou aplikaci iFIT můžete trénovat po celém světě v klidu Vašeho domova.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nordictrack Spacesaver SE7i

 


Nordictrack Space Saver SE7i

Jak již název prozrazuje, je tento model výjimečný svoji možnosti složení=poloviční prostorové nároky, když netrénujete. Tichý a plynulý chod zajišťují ložiska v kloubních spojích, magnetický brzdný systém a vyvážený těžký setrvačník. Další silný atribut je možnost nastavení sklonu do 8%, což je u těchto trenažérů velice netradiční a charakteristické pro profi stroje. Vlastní zabudované reproduktory pro poslech hudby a ventilátor pro osvěžení při tréninku. Krom bohaté programové nabídky můžete využít i tréninkovou aplikaci iFIT, která vám dává možnost trénovat kdekoliv Vás napadne v klidu Vašeho domova.
 

 

 

 

HIIT Trainer
 

HIIT Trainer

Masivní stroj kombinující oblíbené a efektivní trenažéry a to stepper + eliptical. Zaměřený na zpevnění postavy především v dolní polovině těla, získání kondice a spalování tuku. Tento trenažer má díky své konstrukci minimální prostorové nároky oproti jiným! Vlastní zabudované reproduktory pro poslech hudby a ventilátor pro osvěžení při tréninku. Disponuje jak kvalitní mechanikou, těžkým setrvačníkem a ložisky pro plynulý a tichý chod, tak i řadou tréninkových programů pro zlepšení kondice a spalování tuku. Mimo to také můžete využít tréninkovou aplikaci iFIT, která umožnuje prostřednictvím Vašeho tabletu trénovat kdekoliv na světě.

 

 

 

 

 

 


iFIT aplikace

iFIT app

Tato aplikace je vlajkovou lodí mezi tréninkovými aplikacemi, vyvinuta pro americké fitness značky NORDICTRACK a PROFORM s cílem snadného a zábavného ovládání virtuálního tréninkového světa. Je zaměřena na maximálně efektivní trénink kombinující prvky zábavy a motivace. Prostřednictvím Vašeho tabletu můžete trénovat kdekoliv Vás napadne aniž by jste opustili teplo svého domova. Přes jednoduchý systém Google Maps můžete běhat např. v ulicích New Yorku, v Paříži či v Číně naprosto bez omezení! Získáte zároveň možnost trénovat pod dozorem trenérů, využívat nespočet zdravých a dietních receptů, porovnávat své výkony se svými kamarády či lidmi kdekoliv na světě. Zábava při trénování je důležitý klíč k Vašim vytouženým cílům. Je to stavební kámen, na kterém si společnost ICON, krom kvalitní mechaniky svých trenažérů, zakládá.
 

Díky kvalitnímu zpracování svých trenažérů společnost ICON poskytuje prodloužené záruky 3 roky resp. 5 let na rám strojů + dobrou dostupnost náhradních dílů i po záruce.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět