Run on Earth


Aplikace RUN ON EARTH

run on earth app

 

Zcela nová aplikace v rozvíjejícím trendu fitness strojů propojených s virtuálním světem. Díky tomu můžete obohatit své tréninky a připojit se tak tabletem k systému podobnému GOOGLE MAPS. Už nemusíte používat jen základní programovou nabídku pro běh, či chůzi, ale můžete si zaběhat po takřka celém světě naprosto bez omezení.

Jediné co je potřeba je stáhnout si aplikaci pro Váš tablet, či smartphone zcela ZDARMA a následovně se připojit přes bluetooth k běžeckému pásu.

 

Stažení aplikace 

V první řadě je potřeba si stáhnout aplikaci pro Vaš tablet, či chytrý telefon na tomto odkazu ZDE. Tam naleznete stažení aplikace jak pro iOS, tak i pro systém Android. Je potřeba v rámci kompatibility s aplikaci PAFERS dodržet tyto systémové požadavky. Jinak nemusí být připojení 100%. 

run on earth app

  • iOS 6.0 a nebo vyšší
  • iPhone4, iPhone 4S, iPhone 5, nebo novější modely
  • iPod touch 5. generace, nebo novější
  • iPad 2. generace, iPad 3. generace, iPad 4. generace a novější modely
  • iPad mini 1 generace, nebo novější

 

BLUETOOTH připojení!!

Poté co si stáhnete aplikaci do svého tabletu, či chytrého teplefonu je potřeba nejdříve zaktivovat bluetooth připojení na Vašem zařízení, poté vyhledat a spárovat se samotným trenažérem. Následovně až pak přejdete ke spuštění samotné aplikace. 

 

START/CÍL

run on earth

Dalším krokem je výběr vhodné lokality. Ve vyhledávači si zadáte město, či lokalitu, která se Vám zobrazí pomocí našeptávače. Následovně si najdete přesné místo, kde chcete trénovat a označíte si jednoduchým dotykem na displayi S=Start a E=Cíl, dalšími označeními na obrazoce můžete vytyčit pomocné body, kterými chcete vést hlavní trasu. Start se Vám zobrazí vždy jako první automaticky na náhodném místě, ale lze s ním snadno manipulovat delším přidržením.

Následovně se Vám vyobrazí kompletní cesta, kterou budete procházet a objeví se tlačítko START, případně RESET pokud budete chtít trasu zrušit. Po zmáčknutí tlačítka start se objeví nová tabulka s výběrem rychlosti a vzdálenosti, následovně zmáčkenete tlačítko GO a zobrazí se další tabulka s výběrem datumu narození, pohlaví, výšky, váhy apod..Po zmáčknutí tlačítka OK proběhne připojení k trenažéru a jeho následovné spuštění.

 

Pro lepší orientaci s ovládáním můžete vidět podrobný postup přímo od výrobce samotné aplikace na tomto videu:

  RUN ON EARTH - příklady tras, které lze využívat v aplikaci

run on earthrun on earth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

run on earth street

   

V současné době nabízíme v našem sortimentu běžecký trenažér Housefit Spiro 70, který komunikuje s touto aplikací

spiro 70

 

Motorový běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 70 patří v dané cenové relaci k těm nejlepším pásům s elektronickým ovládáním sklonu (do 15%). Nabízí motor s vysokým výkonem 3 HP = 2,2 kW, (max. výkon 5 HP = 3,68 kW). Rozsah rychlosti se pohybuje v rozmezí 1-18 km/h, dále disponuje běžeckou plochou s rozměry 140x50 cm.

HOUSEFIT SPIRO 70 má podsvícený LCD displej a zobrazuje čas, rychlost, spálené kalorie, tep. frekvenci. Nabízí 36 programů přednastavených, 3 uživatelské programy, 3 HRC program, manual.

 

 

 


 

 

 


Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací