Vážení zákazníci, z důvodu opatření vlády ČR jsou naše prodejny od 22.10. uzavřeny. Výdeje osobních odběrů na prodejnách jsou možné. Věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. U těžších objednávek aktuálně zaznamenáváme 2-3 dny zpoždění dodání. Děkujeme za pochopení.

SENS - proteinové tyčinky z taxonomické čeledi "cvrčkovití"

sensNa náš trh razí nový trend a tím trendem je hmyz. Není žádným tajemstvím, že hmyz je vydatným zdrojem bílkovin, jako třeba drůbež, či hovězí.  Nicméně v našich kulturních podmínkách je tato exotická "svačinka" pro mnoho stále nepředstavitelná ke konzumaci, nebo snad pochutnání.

 

Proto přišla značka SENS se svými tyčinkami, které jsou vyráběny z mouky a to konkrétně ze cvrčka domácího (Acheta Domestica).

K dostání budou tyčinky energetické a proteinové v různých skvělých příchutích. Konkrétně tyto tyčinky se stávají s postupem času velkým hitem a teď už je jen otázka co je na těchto tyčinkách vlastně tak super?

 

Veškerý sortiment můžete vidět na našich stránkách.

 

sens

 

Bílkovina z cvrčků patří k těm nejkvalitnějším v živočišné říši a v mnoha ohledech je kvalitnější a lépe vstřebatelná než bílkovina rostlinná.

 

 

sens

 

 

Hmyz obecně obsahuje velké množství zdravých tuků. Dále je bohatý na vápník, zinek a tzv. hemové železo, které je lepší než železo získávané z rostlin.

 

 

sens3

 

Je dokázáno, že konzumací hmyzu se razantně snižuje riziko přenosu nemocí.

 

 

sens4

 

Při chovu cvrčků určených pro výrobu tyčinek nejsou používány antibiotika a jiné chemické prostředky, díky tomu jsou tyto produkty opravdu nezávadné a přírodní.

 

 

 

JIŽ SKLADEM!

sens

Na prodejnách pouze výdeje objednávek
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací