Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Seznamte se s novou řadou Polar VANTAGE V2

10. 11. 2020

Elegantní navenek, chytré uvnitř — to jsou POLAR VANTAGE V2nejnovější model multisportovního špičkového sporttestru s integrovaným GPS modulem. Hodinky Polar Vantage V2 vám přinášejí vše, co potřebujete, v precizně zpracovaném a jedinečně lehkém balení.

S těmito voděodolnými hodinkami budete připraveni na cokoliv a to také díky prvotřídním materiálům, do kterého jsou Polar Vantage V2 oděni. Precizně zpracované pouzdro je celohliníkové a je tak lehčí než ostatní prémiové multisportovní hodinky (34 g). Vantage představují kombinaci nejnovější sportovní technologie a elegantního designu, měří tepovou frekvenci na zápěstí pomocí fúzní technologie snímače Polar Precision Prime™. Hodinky Vantage V2 disponují funkcemi, jako je měření tepové frekvence na zápěstí, GPS, výkonnostní testy a sledování regenerace.

 

Plánujte, trénujte, analyzujte, opakujte! Signály, které vysílá vaše tělo, tyto hodinky zpracují do údajů a doporučení, díky kterým budete moct lépe plánovat, chytřeji trénovat a dostatečně regenerovat. Dokonalá rovnováha je důležitá a vy budete mít vždy přehled o svých pokrocích. S hodinkami Polar Vantage V2 máte přístup ke všem funkcím webové služby Polar Flow, kde je vše propojeno. Vaše tréninkové údaje jsou pohodlně dostupné na jedné platformě kdykoli a kdekoli. Verze POLAR Vantage HR V2 je vybavena i hrudním vysílačem, konkrétně se jedná o Polar H10+. Hodinky jsou dostupné ve třech barevných provedení.


Vantage V2 jsou kompatibilní se všemi standardními běžeckými snímači tepové frekvence, kadence a silového výkonu a také cyklistickými snímači rychlosti. Barevný dotykový displej velikosti 1,2”, je neustále zapnutý a čitelný na slunci. Displej je chráněný laminátovým sklem Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů.


 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět