Nepřehlédněte naše Cenové bomby, které platí do 11.12. či vyprodání zásob!. S námi může cvičit kdokoliv, kdykoliv a kdekoliv.

Seznamte se s novou značkou elektrokol LEVIT

25. 02. 2022

V roce 2021 nahradila výrobu jízdních kol Apache nová značka Levit. Je symbolické, že právě v roce svých 30. narozenin uvedl tradiční výrobce kol BP Lumen na trh zbrusu novou značku elektrokol a kol Levit.

Elektrokola jsou stále oblíbenějším dopravním, rekreačním i sportovním prostředkem. Jsou určena pro cyklisty všech věkových i výkonnostních skupin, od mladých po seniory, od osob se zdravotním omezením, až po aktivní sportovce.

 

 

Nejširší výběr najdete v kolech pro městskou mobilitu, která se stává jednoznačným trendem v dopravě. Na své si přijdou ale i cyklo výletníci nebo milovníci trailů. Kola mají moderní geometrii rámů a vždy kvalitním osazení, protože požitek z jízdy zkrátka musí být povznášející. Kola míří nejen mezi české zákazníky, ale postupně se dostanou k cyklistům po celé Evropě. Levit je přesvědčený, že kolo a vše kolem něj, je medicína na náš uspěchaný život. Kolo, které pomůže lidem lépe se přemisťovat po zahlcených městech, radostněji trávit volný čas a bezpečněji se pouštět za dobrodružstvím.

Veškerou nabídku elektrokol LEVIT najdete zde!

 

„Jsme rádi, že se nám opět povedlo posunout se o pomyslné kolo dále a 30 let našich zkušeností a vývoje jsme vložili do jednoho rozhodnutí a to začít znovu s novou značkou elektrokol a kol Levit, cycling & mobility.” dodává výkonný ředitel BP Lumen, Lukáš Bárta.

 

Hlavním ambasadorem této nové značky je bývalý, úspěšný český biatlonista Ondřej Moravec

 

ondřej moravec

Splácejte s Hello bank od 18.11.-18.12 bez navýšení!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací