Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Seznamte se s novou značkou elektrokol LEVIT

25. 02. 2022

V roce 2021 nahradila výrobu jízdních kol Apache nová značka Levit. Je symbolické, že právě v roce svých 30. narozenin uvedl tradiční výrobce kol BP Lumen na trh zbrusu novou značku elektrokol a kol Levit.

Elektrokola jsou stále oblíbenějším dopravním, rekreačním i sportovním prostředkem. Jsou určena pro cyklisty všech věkových i výkonnostních skupin, od mladých po seniory, od osob se zdravotním omezením, až po aktivní sportovce.

 

 

Nejširší výběr najdete v kolech pro městskou mobilitu, která se stává jednoznačným trendem v dopravě. Na své si přijdou ale i cyklo výletníci nebo milovníci trailů. Kola mají moderní geometrii rámů a vždy kvalitním osazení, protože požitek z jízdy zkrátka musí být povznášející. Kola míří nejen mezi české zákazníky, ale postupně se dostanou k cyklistům po celé Evropě. Levit je přesvědčený, že kolo a vše kolem něj, je medicína na náš uspěchaný život. Kolo, které pomůže lidem lépe se přemisťovat po zahlcených městech, radostněji trávit volný čas a bezpečněji se pouštět za dobrodružstvím.

Veškerou nabídku elektrokol LEVIT najdete zde!

 

„Jsme rádi, že se nám opět povedlo posunout se o pomyslné kolo dále a 30 let našich zkušeností a vývoje jsme vložili do jednoho rozhodnutí a to začít znovu s novou značkou elektrokol a kol Levit, cycling & mobility.” dodává výkonný ředitel BP Lumen, Lukáš Bárta.

 

Hlavním ambasadorem této nové značky je bývalý, úspěšný český biatlonista Ondřej Moravec

 

ondřej moravec

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět