Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Sezóna elektrokol začíná!

10. 03. 2023

Mrazivé dny jsou snad za námi. Sníh ze silnic je pryč a ranní teploty jsou také stále příjemnější. Začíná jaro a s ním i cyklistická sezóna!

Sezóna začíná nejen zastáncům klasiky, ale i těm, kteří propadli elektrokolům, nebo jejich koupi zvažují. A my jsme pro! Elektrokola jsou mezi Čechy rok od roku stále populárnější a i ti nejzarytější odpůrci si je po vyzkoušení nemohou vynachválit. Pomohou vám v překonávání náročnějších terénů a delších tras, dostanou vás zpátky do kondice, jsou perfektní na cesty do práce a ještě vám oproti klasickému automobilu ušetříte spoustu peněz.

Jaké existují druhy elektrokol?

Stejně tak jako mají klasická kola různé využití, díky kterým je můžeme rozdělit, i elektrokola mají své členění. V naší nabídce najdete elektrokola městská, treková, horská, ale také rozdělená podle toho, zda sháníte kolo pro dámu, pánské kolo nebo dětské. Nechybí ani kategorie s cyklistickým příslušenstvím, které vám při vyjížďkách určitě přijde vhod.

Jak vybrat nové elektrokolo?

Díky novým technologiím a konstrukcím kol dnes může být cyklistou opravdu každý. Při výběru elektrokola je však vhodné zohlednit, kde se budete pohybovat, a podle toho pak i vhodně zvolit typ kola, kapacitu baterie a vhodný motor. Uznáváme, že orientace v dané problematice elektrokol může být pro zákazníka někdy složitá, proto jsme pro vás zpracovali podrobného průvodce výběrem. K dispizici vám jsme také na našich pobočkách nebo na telefonním čísle 602 119 550.

Pojďte na jistotu. Stavte se u nás!

Všechny varianty kol a kompletní výbavu si nejlépe prohlédnete a osobně vyzkoušíte v našich kamenných prodejnách. Naši specialisté Vám poradí s výběrem toho nejlepšího kola nebo příslušenství, které bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům. Zároveň nabízíme rychlou dopravu už předmontovaného a kompletně seřízeného kola po celé republice zdarma a na námi prodávaná kola poskytujeme také bezplatnou garanční prohlídku. Baterii ani nabíječku navíc není třeba dokupovat – vždy je součástí elektrokola.

Pro ty co už přesně vědí, co chtějí, doporučujeme navštívit kategorii elektrokol.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět