Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Solárium doma. Proč ne?

13. 10. 2023

Venku zavládl podzim a opálení z letních dovolených pomalu bledne. Pokud i vy toužíte po krásně opálené pokožce po celý rok, popřemýšlejte o soláriu – jedno takové se můžete pořídit i domů.

Nad cenami solárií se nejprve nejspíš pozastavíte – snadno se vyhoupnou i přes sto tisíc korun, v nabídce ale najdete i levnější. Používání domácího solária má ale své nesporné výhody a investice do přístroje se vám brzy vrátí. Také ušetříte i čas, který byste jinak trávili na cestách. Umělé slunce má také pozitivní účinky proti depresím a špatné náladě, které jsou pro zimní období typické. „Sluníčko“ také působí proti únavě a dobíjí baterie v studených a šedých dnech podzimu a zimy. Je všeobecně prokázáno, že opálený člověk se cítí zdravý, svěží a sebevědomý.

Existuje také možnost opálit se v pohodlí domova díky obličejovému nebo dekoltovému soláriu. Zde zálež na vašich finančních možnostech.

Na našem e-shopu nabízíme prestižní solária firmy Harpo, které patří ke špičce v opalovací technice. Solária mají dlouhou životnost, komfortní obsluhou a nadčasový design. Solária se vyrábí v horizintálním i vertikální provedení.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět