Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Špičkový cyklotrenažér pro domácí trénink: Zycle Z Bike!

23. 01. 2023

Sháníte trenažér na indoor cyklistiku, který bude vynikat bytelnou konstrukcí, propracovanou mechanikou a ještě bude skvěle vypadat? Pak pro vás máme dobrou zprávu – nový cyklotrenažér od Zycle je konečně v prodeji!

Cyklotrenažér Zycle Z-Bike je jedním z nejmodernějších a nejpropracovanějších kol na indoor cyklistiku a skvěle se bude vyjímat u profesionálního cyklisty i kondičního sportovce.

Proč zrovna Zycle Z Bike?

  • K vytvoření odporu šlapání využívá Zycle Z Bike profesionální elektromagnetický indukční brzdný systém, který v kombinaci s kalibrovaným čtrnáctikilogramovým setrvačníkem zaručuje dostatečný rozsah zátěže a dokonale hladký chod i při jízdě ve stoje.
  • Odpor a rychlostní stupně upravujete přímo na řídítkách pomocí dvou vestavěných tlačítek.
  • Jako cyklista oceníte především dokonalý a pohodlný posed, propracovanou ergonomii rámu, která odpovídá silničnímu kolu, ale i široký rozsah nastavení sedla a řídítek. Kolo lze upravit tak, aby sedělo komukoli s výškou od 160 cm do 195 cm jednoduchým nastavením výšky sedla, výšky řídítek a dosahu řídítek.
  • Q faktor má pouhých 188 mm. To znamená, že je poloha nohou při šlapání velice podobná jako u silničního kola.
  • Na trenažéru je možné měření tepové frekvence přes příslušné tréninkové aplikace pomocí hrudního pásu na Bluetooth.
  • Cyklotrenažéry vám poskytne spolehlivé údaje o výkonu, rychlosti a kadenci. Z Bike také jednoduše propojíte se svým zařízením a nejpokročilejšími tréninkovými aplikacemi na trhu jako je Kinomap, ZWIFT, ROUVY nebo BKOOL.
  • Konstrukce trenažéru je vybavena USB konektorem, který je zabudovaný v profilu řídítek. Během tréninku tak můžete nabíjet svůj smartphone nebo tablet a trénovat bez omezení.

Je vám to málo? Na produkty Zycle standartně poskytujeme záruční dobu 2 roky, v rámci které provádíme autorizovaný záruční servis u zákazníka doma.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět