Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Stylové POLAR UNITE jsou tu

09. 09. 2020

Finská společnost POLAR přichází s elegantní a stylovou novinkou, kterou jsou POLAR UNITE! Tento model už na první pohled zaujme svým vzhledem a univerzální velikostí, která padne na ruku úplně každému. A není to jen vzhled, kterým tento model disponuje, ale je vybaven skvělými funkcemi i lákavou cenou. 

 

VZHLED

Chytré hodinky POLAR UNITE kladou velký důraz na vzhled, a to i přes zachování veškerých pokročilých fitness funkcí. Jak bylo zmíněno výše, mají univerzální padnoucí velikost 43,4 mm x 43,4 mm, tloušťku jen 10,4 mm a váží pouhých 32 gramů. Tělo hodinek je tvořeno polymerem, který je vyztužen skelnými vlákny a je do něj vsazeno jediné nerezové tlačítko. Toto tlačítko je nově umístěno na levou dolní stranu a je tedy možné ho ovládat palcem pravé ruky. Displej hodinek má rozlišení 240 x 204 pixelů a je plně dotykový. Také jistě oceníte automatickou úpravu jasu podle světla ve vašem okolí. To u sportovních hodinek nebývá samozřejmostí. Celý povrch displeje hodinek je chráněn sklem Asahi Glass. Samozřejmostí je také voděodolnost. 

Stylovost hodinek podtrhují barevné kombinace, ve kterých jsou k dostání. Pořídit si je můžete v elegantní černé, modré, bílé nebo růžové variantě. Řemínek jde velice snadno vyměnit a svůj styl tak můžete ještě více podtrhnout různou kombinací pásků. Pásky budou k dostání z tkaného recyklovaného polyesteru, kožené s podšívkou a dvě silikonové variace, které se od sebe liší přezkou. Díky těmto páskům dáte svým POLAR UNITE pokaždé nový vzhled a nemůže se tedy stát, že vám zevšední. 

 

FUNKCE

Největší přednosti všech sporttestrů jsou sportovní funkce. I tento model jimi vyniká. Vedle standardních funkcí, jako krokoměr a nepřetržité měření tepové frekvence, zde nalezneme i tzv. chytré kalorie, které jsou vypočítávány na základě zadaného pohlaví, věku, výšky, váhy i srdeční frekvence. Při aktivitě můžeme upravovat intenzitu tréninku, čímž zvyšujeme efektivitu cvičení a předcházíme možnému přetažení či zranění. Toto může vést k ohrožení nastavených cílů, ale i zdraví. POLAR UNITE umožňují výběr ze 100 odlišných režimů, což je řadí mezi nejlepší chytré hodinky na současném trhu. Pomocí Bluetooth jsou také kompatibilní s chytrým telefonem, ale nastavit je lze i přes PC. 

Díky možnosti výběru až ze 100 režimů jsou hodinky UNITE jedny z mála, které nabízejí asistenci při plánPOLAR UNITEování tréninku a šetří tak váš čas i energii. Každý den vybíráte 2-4 tréninky o délce 20 až 90 minut. Určit si můžete i jejich zaměření - kardio, síla, zlepšení kondice. Cvičení přitom zohledňují naši kondici, zdravotní stav i energii (tu na základě analýzy spánku). Spánek je totiž nejdůležitější pro naše celkové zdraví a pohodu. Díky Polar Sleep Plus Stages je váš spánek monitorován v průběhu celé noci a ráno si prohlédnete zpětnou vazbu, kterou vám hodinky poskytují. Díky tomu můžete zlepšit i vaše spánkové návyky. 

Hodinky samozřejmě mají i základní funkce jako je zobrazení času, data, stopky, odpočítávání a notifikace (volání, zprávy, e-mail, události apod.). Velice příjemnou zprávou je, že hodinky jsou i v českém jazyce!

Všechny data se ukládají do mobilní aplikace Polar Flow, která vám pak na základě těchto dat nabídne tipy k lepšímu cvičení, kvalitnějšímu spánku či zlepšení celkové energie v průběhu dne. 

Hodinky jsou vybaveny baterií o velikosti 174 mAh s kterou vydrží až 4 dny běžného užívání včetně zapnutého měření tepu a nebo až 50 hodin v tréninkovém módu s připojenou technologií GPS. 

 

Jednoduše řečeno, chytré hodinky POLAR UNITE jsou stále zaměřené do sportovního sektoru, ale pamatují i na moderní vzhled a rozumnou cenu. Díky nim můžete neustále pracovat na svém aktivním způsobu života a zlepšovat se každým dnem. 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět