Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. Upozorňujeme, že z důvodu státního svátku budou naše prodejny v pondělí 28.9.2020 zavřené. Děkujeme za pochopení.

TECHNOGYM MyRun app

my run

MyRun App  je aplikace vytvořená pro vybrané běžecké trenažéry MYRUN TECHNOGYM®. Jejím účelem a přínosem je obohacení tréninku, zlepšení běžecké techniky, motivování ke zlepšení výkonnosti a také zpříjemnění času stráveném při tělesné aktivitě. Aplikace TECHNOGYM MyRun app je vhodná pro mobilní systémy Android i pro iOS (Apple).  

Párování tabletu s trenažérem je velice jednoduché, v aplikaci je nutné aktivovat bluetooth a v nastavení párování zvolit daný trenažér.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace MYRUN nabízí programové režimy:

 

1. RUNING RATE (patent pending) - je režim, který byl vyvinut společností Technogym®, pomůže Vám upravit a vylepšit běžecký styl a omezí možnosti zranění. Vše je založeno na optimální frekvenci kroků, se vzrůstající kadencí při konstantní rychlosti se zlepšuje běžecký index. Kratší kroky s vyšší frekvencí dokáží pomoci zefektivnit a zredukovat dobu kontaktu s podložkou.

run index

 

 

   KADENCE: Kontolujte počet kroků za minutu a pracujte na zlepšení této hodnoty.

 

 

 

    DÉLKA KROKU : Kontrolujte délku každého kroku, zjistíte, která vám nejvíce vyhovuje.

 

 

 

 

    DISLOKACE: Kontrolujte odchylky od centrální osy trenažéru, menší odchylky znamenají zlepšení efektivity          běhu.

 

 

 

 

2. RUN TO BEAT (běhejte v rytmu), vyberta si písničku z nabídky, která nejvíce vyhovujerytmu vašeho běhu. Tato funkce je unikátním prvkem applikace. MYRUN TECHNOGYM® , je tedy "první" hudebně-interaktivní běžecký trenažér.

 

run to beat

 

 

3. PROGRAM PRO KONKRÉTNÍ CÍLE - S MYRUN TECHNOGYM® , si můžete užít mnohem více radosti a zároveň podpořit své zdraví a vitalitu. Můžete plánovat cvičení, tréninky podle vašich individuálních potřeb.

 

 

running goals

 

 

  ZLEPŠETE SVŮJ BĚH RUN: Tréninkový program vám pomůže zlepšit techniku a účel cvičení.

 

 

 

  OPTIMALIZUJTE TRÉNINKOVÝ PŘÍNOS: Intervalové tréninky poháhají zlepšit rychlost a dynamiku běhu, dále   také funkci srdeční činnosti tím nejefektivnějším způsobem.

 

 

 

  VLASTNÍ TRÉNINKOVÝ REŽIM: Vymyslete si svůj vlastní ideální tréninkový režim na míru, z nabídky kde je      popsána ideální četnost a způsob zatížení, který vás dokáže optimálně připravit například na vybraný závod v      konkrétním termínu.

 

 

  TRÉNINK S KONSTANTNÍ TEPOVOU FREKVENCÍ: Tento režim řídí rychlost běhu na základě vybrané zóny         tepové frekvence, účelem je optimalizace tréninku, který může být veden za účelem ideálního kalorického výdeje,   nebo rozvoje fyzické kondice.

 

 

 

 

 

 

Navštivte 4 největší showroomy v ČR.
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací