Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

TECHNOGYM MyRun app

my run

MyRun App  je aplikace vytvořená pro vybrané běžecké trenažéry MYRUN TECHNOGYM®. Jejím účelem a přínosem je obohacení tréninku, zlepšení běžecké techniky, motivování ke zlepšení výkonnosti a také zpříjemnění času stráveném při tělesné aktivitě. Aplikace TECHNOGYM MyRun app je vhodná pro mobilní systémy Android i pro iOS (Apple).  

Párování tabletu s trenažérem je velice jednoduché, v aplikaci je nutné aktivovat bluetooth a v nastavení párování zvolit daný trenažér.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace MYRUN nabízí programové režimy:

 

1. RUNING RATE (patent pending) - je režim, který byl vyvinut společností Technogym®, pomůže Vám upravit a vylepšit běžecký styl a omezí možnosti zranění. Vše je založeno na optimální frekvenci kroků, se vzrůstající kadencí při konstantní rychlosti se zlepšuje běžecký index. Kratší kroky s vyšší frekvencí dokáží pomoci zefektivnit a zredukovat dobu kontaktu s podložkou.

run index

 

 

   KADENCE: Kontolujte počet kroků za minutu a pracujte na zlepšení této hodnoty.

 

 

 

    DÉLKA KROKU : Kontrolujte délku každého kroku, zjistíte, která vám nejvíce vyhovuje.

 

 

 

 

    DISLOKACE: Kontrolujte odchylky od centrální osy trenažéru, menší odchylky znamenají zlepšení efektivity          běhu.

 

 

 

 

2. RUN TO BEAT (běhejte v rytmu), vyberta si písničku z nabídky, která nejvíce vyhovujerytmu vašeho běhu. Tato funkce je unikátním prvkem applikace. MYRUN TECHNOGYM® , je tedy "první" hudebně-interaktivní běžecký trenažér.

 

run to beat

 

 

3. PROGRAM PRO KONKRÉTNÍ CÍLE - S MYRUN TECHNOGYM® , si můžete užít mnohem více radosti a zároveň podpořit své zdraví a vitalitu. Můžete plánovat cvičení, tréninky podle vašich individuálních potřeb.

 

 

running goals

 

 

  ZLEPŠETE SVŮJ BĚH RUN: Tréninkový program vám pomůže zlepšit techniku a účel cvičení.

 

 

 

  OPTIMALIZUJTE TRÉNINKOVÝ PŘÍNOS: Intervalové tréninky poháhají zlepšit rychlost a dynamiku běhu, dále   také funkci srdeční činnosti tím nejefektivnějším způsobem.

 

 

 

  VLASTNÍ TRÉNINKOVÝ REŽIM: Vymyslete si svůj vlastní ideální tréninkový režim na míru, z nabídky kde je      popsána ideální četnost a způsob zatížení, který vás dokáže optimálně připravit například na vybraný závod v      konkrétním termínu.

 

 

  TRÉNINK S KONSTANTNÍ TEPOVOU FREKVENCÍ: Tento režim řídí rychlost běhu na základě vybrané zóny         tepové frekvence, účelem je optimalizace tréninku, který může být veden za účelem ideálního kalorického výdeje,   nebo rozvoje fyzické kondice.

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět