Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Trénujte po celý rok s běžkařskými trenažéry

29. 01. 2024

Patříte mezi vášnivé běžce na lyžích nebo dokonce opravdové profesionální závodníky? Pak vás možná mrzí, že se na hory dostanete jen na pár dní v roce. Se speciálními trenažéry, které běh na lyžích nahrazují, ale můžete trénovat celý rok.

Běžkařský trenažér nebo také tzv. SkiErg nebo Ski Trainer vám dopřeje intenzivní trénink celé horní poloviny těla. Zatěžuje svalové skupiny, které používáte právě při běžkování, je vhodný k redukci tuku i zvyšování sportovní výkonnosti.

Proč byste si měli pořídit běžkařský trenažér?

  • Celoroční dostupnost sportování. Nevýhodou běžek je, že se jedná o sezónní záležitost, ale lidé, kteří to s běžkami myslí vážně, nebo dokonce skuteční profesionálové, potřebují trénovat i mimo zimní období. Speciální trenažéry vám umožní ze cviku nevypadnout a konstantně se zlepšovat.
  • Běžkařské trenažéry jsou vhodné ke kondiční přípravě. Právě pomocí nich celoročně budujete svalovou sílu, vytrvalost a kardiorespirační zdatnost, a to v pohybu, který při běhu na lyžích opravdu využíváte.
  • Zlepšení techniky. Pohyb na trenažéru je téměř totožný, a tak zapojujete všechny svaly, jako byste běžkovali v zasněžené krajině. Pravidelným tréninkem dojde ke zlepšení techniky. Trenažéry jsou navíc vybaveny vzduchovým odporem, který zaručuje naprosto přirozený záběr.
  • Máte možnost snímání biometrických nebo fyziologických údajů během tréninku. Detailní údaje můžete sledovat na přehledném LCD displeji počítače.

Kde běžkařské trenažéry koupit?

Celou nabídku trenažérů najdete v kategorii SkiErg – běžkařské trenažéry, kde najdete kvalitní trenažéry značek Xebex a Concept2. V případě zájmu nabízíme také montáž technikem či servis v případě poruchy u zákazníka.

Pokud potřebujete s výběrem poradit, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete zavolat na naši infolinku na číslo 602 119 550. Naši specialisté jsou vám k dispozici každý všední den od 9:00 do 18:00.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět