Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Už jste zkusili novou aplikaci iFIT?

26. 07. 2018

 

Běh na běžeckém trenažeru se postupně stává nedílnou součástí přípravy aktivních sportovců, ale i běžnou aktivitou rekreačních běžců. Proč? Nespornou výhodnou je nezávislost na počasí a denní době, zároveň i často šetrnější přístup ke kloubům či odpadnutí logistiky spojené s běháním venku. Na druhou stranu ne každého baví se při tréninku neustále koukat "do zdi", což je psychicky náročné především pokud jste fanouškem dlouhých běhů.

 

Americká společnost ICON Fitness přišla s řešením, které nabízí propojení s virtuálním světem, díky kterému už nebude trénování nuda! Aplikace iFIT Vám nabízí běhat kdekoliv na světě a ještě mnohem víc! Můžete si zaběhat ve Vašem okolí, nebo klidně v New Yorku, či Římě apod. a to vše v teple vašeho domova!

A jak, že celé funguje?...jednoduše. Navolíte si na vašem osobním profilu iFIT na www.ifit.com , případně přímo na Vašem tabletu v samotné aplikaci, vlastní trasu. Na mapě zvolíte start z bodu A do cílového bodu B a případně to doplníte body, kterými chcete běžet. Vytvoříte si tak úsek, na kterém si můžete odtrénovat. Následně propojíte Váš tablet s trenažérem přes systém bluetooth. Celkové nastavení je otázkou pár minut a následně již nemusíte nic párovat, ale systém si sám spárované trenažéry již pamatuje pro další trénink.

  

V průběhu tréninku tak máte možnost běhat v simulované volné přírodě či v centru měst ve Vašem okolí nebo na druhém konci světa. Simulace je natolik přesná, že dokonce i simuluje daný terén v reálných podmínkách, takže trenažér samovolně mění sklon. Nemusíte mít ale obavy, vždy si můžete jednoduše daný sklon, či rychlost regulovat dle vašich potřeb.  

 

 

Na rozdíl od jiných aplikací máte jistotu 100% funkčnosti a kompatibility se všemi trenažéry americké značky PROFORM a NORDICTRACK. Užívání aplikace je placené formou ročních licencí. Oproti aplikacím, které jsou zdarma, dochází k pravidelným aktualizacím, nahrávání novinek, tras, aktualizaci firmwaru Vašeho zařízení atd.. Dle našich zkušeností jsou placené licence jediným dlouhodobě stabilním způsobem plného využití cvičebních trenažerů.

Díky historii na Vašem osobním profilu můžete průběžně sledovat Vaše výsledky a pokrok. Máte k dispozici tzv. virtuální online deník Vašich tréninků, kde lze provádět analýzy a sledovat statistiky Vašeho cvičení. Případně se také lze porovnávat a trénovat online s Vašimi kamarády či s lidmi celého světa. Včetně pravidelně vypisovaných soutěží na skutečných trasách v různých krajinách.

Krom toho také máte možnost trénovat pod vedením trenéra, který Vám doporučí konkrétní tréninkový plán či mapu a bude Vás dlouhodobě vést. Také se můžete nechat inspirovat zdravými recepty pro stravování k dosažení Vašich cílů. Pro přesnější měření a vaši orientaci doporučujeme zakoupit i bluetooth hrudní pás, který s trenažéry značky NORDICTRACK a PROFORM komunikuje a měří tepovou frekvenci s přesností EKG.

 

ifit

Díky této pestré nabídce se stane Vaše trénování zábavou a přirozeně tak dosáhnete Vašich výsledků rychleji a především s větší chutí. Budete se na každý trénink těšit, protože pokaždé může být jiný. Klíčem k vytoužené postavě nemusí být jen nekončící dril, ale také dlouhodobá strategie, kterou tato aplikace vypracuje za Vás a s jistotou efektivního a ověřeného přístupu mnohaletých zkušeností světových trenérů.

ICON Fitness přišla s řešením, které opět osvěží vaše tréninky a také dodá řád a přehlednost Vašim výsledkům! Protože klíčem k vytoužené postavě není jen nekončící dril, ale také dlouhodobá strategie, kterou vám tato aplikace vypracuje za vás a s jistotou efektivního a ověřeného přístupu.

Aplikace iFIT BLUETOOTH je dělaná pouze pro tablety kvůli přehlednosti displeje a komfortnímu ovládání při používání trenažérů. Nicméně máte možnost používat přes Váš smartphone aplikaci iFIT COACH, která je kompatibilní s náramkem iFIT VUE a díky tomu můžete tak trénovat samostatně bez trenažéru a mít tak svůj denní režim pevně pod kontrolou!

 

Samotné ovládání je velice intuitivní jak v tabletu, tak i ve Vašem počítači. Základem je vytvořený profil na stránkách www.ifit.com, kde uplatníte u nás zakoupené členství iFit membership. Následně si už "klasicky" jako třeba u facebooku apod zeditujete Váš profil a můžete se plně vrhnout do tvorby Vašich tréninkových map, či vytváření tréninkových plánů a rozvrhů. Členství iFIT membership je na 12 měsíců.

 

Aplikace iFIT je kompatibilní nejen s běžeckými trenažéry, ale i s ostatními výrobky amerických značek NORDICTRACK a PROFORM. Máte možnost ji tak plně využít i na eliptických trenažérech, rotopedech, cyklotrenažérech, stepperech apod. 

 

Podrobnější informace o tréninkové aplikaci iFIT najdete ZDE! 


 

Tréninkovou aplikaci iFIT BLUETOOTH pro iOS a ANDROID tablety můžete stáhnout přímo zde!

  

 

Tréninkovou aplikaci iFIT COACH pro iOS a ANDROID smartphony můžete stáhnout přímo zde!

  

 

ifit

 ifit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ifitifit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aplikace iFit Bluetooth® je dostupná na tabletech iOS a Android, které mají následující specifikace:

iOS

iPad 3.generace
iPad 4.generace
IPAD mini
iPad Mini 2
iPad Mini 3
iPad Air
iPad Air 2
iPad Pro
Vyžaduje iOS 8.1+

 

Android

Android 5.1+
1GB Ram
250 MB volného úložiště
WiFi schopen
Bluetooth 4.0+

Při koupi nového tabletu doporučujeme zůstat s ověřených značek jako jsou Apple, Samsung, LG, Nexus, Asus atd. Některé značky jako RCA, Dragon a Insignia nebývají plně kompatibilní.

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět