Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Uzavření prodejen, eshop v provozu

23. 12. 2020

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády ČR v rámci prevence šíření koronaviru COVID-19 jsou naše prodejny opět od 28.12.2020 po dobu platnosti mimořádných opatření uzavřeny. Provoz našeho eshopu s dodáním přepravními společnostmi a výdeje zboží na našich prodejnách jsou bez omezení.

Doporučujeme našim zákazníkům, aby v návaznosti na požadavky přepravních společností a zvýšené prevence proti nákaze koronavirem preferovali u objednávek přes eshop platby on-line platební kartou či bankovním převodem. Prosíme zákazníky o správné zadávání variabilních symbolů u plateb bankovním převodem. Špatné zadání či opomenutí zadání variabilního symbolu neumožňuje zpracování objednávky resp. je následně nutné platbu identifikovat ručně, což může trvat několik dní. 

Výdeje Osobních odběrů v místě našich prodejen je možné realizovat po předchozí avizaci z prodejny formou SMS, emailu či telefonátu. Doporučujeme využívat bezhotovostní úhrady formou platební karty na terminálu na prodejně či předchozí úhradu bankovním převodem. Upozorňujeme, že ve výdejním místě již není možné doplňovat další zboží do Vaší objednávky či procházet sortiment.

Dle aktuálního výkladu nelze v době platnosti mimořádnách opatření na prodejnách osobně vracet či reklamovat zboží. Zboží je tedy nutné zasílat přepravní společností na adresu naší firmy dle Obchodních podmínek.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům co nejhladší průběh aktuálních mimořádných opatření a pěkné svátky.

 

Váš tým FITHAM

 

                                      

 

 

                                

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět