Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. Ve dnech 13-15.8.2020 bude probíhat plánovaná inventura, zboží objednané přes eshop v tomto termínu bude expedováno v pondělí 17.8.2020. Děkujeme za pochopení.

Uzavření prodejen, eshop v provozu

31.3.2020

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády ČR v rámci prevence šíření koronaviru COVID-19 jsou naše prodejny od 14.3 po dobu platnosti mimořádných opatření uzavřeny. Předpokládané otevření prodejen je 11.5.2020. Provoz našeho eshopu s dodáním přepravními společnostmi je bez technického omezení, avšak s dílčími problémy s expedicí zejm. činek a koutoučů.

Prosíme zákazníky, aby v návaznosti na požadavky přepravních společností a zvýšené prevence nákazy koronvirem respektovali možnost platby pouze on-line platební kartou či předem bankovním převodem. Společnost PPL aktuálně neumožňuje osobní odběry na depech PPL. Česká pošta dočasně uzavřela několik svých provozoven. Prosíme zákazníky o správné zadávání variabilních symbolů u plateb bankovním převodem. Špatné zadání či opomenutí zadání variabilního symbolu neumožňuje zpracování objednávky resp. je následně nutné platbu identifikovat ručně, což může trvat několik dní. V případě, že dojde ke storno objednávky, prostředky vracíme obratem zpět. Upozorňujeme, že vracení prostředků na platební karty (zpravidla přes službu PAYU) trvá 3-5 dní od zadání. Není v našich možnostech proces urychlit. V případě částečného či úplného storna objednávky není aktuálně možné měnit složení produktů na jiné, než-li objednané. To by vedlo k dalšímu zdržení při zpracování čekajících zákazníků a ovlivnilo skladové dostupnosti. Prosíme, aby jste v případě zájmu o náš sortiment znovu vybrali z aktuální nabídky produktů.

Výdeje Osobních odběrů v místě našich prodejen je možné realizovat po-pá 9:00 - 18:00h. Osobní odběr je možné realizovat až po předchozí avizaci z prodejny formou SMS, emailu či telefonátu. Je umožněna pouze bezhotovostní úhrada formou platební karty na terminálu na prodejně či předchozí úhrada bankovním převodem. Upozorňujeme, že ve výdejním místě již není možné doplňovat další zboží do Vaší objednávky či procházet sortiment.

Vzhledem k opatření vlády a vyhlášené celostátní karanténě nebudou od 16.3. do odvolání realizovány montáže u zákazníků doma. V tomto období je možné realizovat pouze předmotáž zboží v naší provozovně se závozem ke dveřím zákazníků. Platby na místě lze realizovat na platebním terminálu, kterým jsou naši technici vybaveni. Pokud povaha zboží předmontáž neumožňuje, budeme s Vámi domlouvat náhradní termín montáže či objednávky upravovat.

Obdobná opatření se týkají i služby servisu u zákazníka doma (garanční prohlídky u elektrokol) , které aktuálně nelze z hygienických důvodů provádět. Odvoz strojů probíhá z předveří a následně na stejné místo jsou servisované stroje zaváženy zpět. Možná je i forma výměnných svozů. Vše je však nutné řešit s našimi servisními techniky individuálně. Omlouváme se za dočasně delší reakční doby.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům co nejhladší průběh aktuálních mimořádných opatření.

 

 

Váš tým FITHAM

 

                                      

 

 

                                

Navštivte 3 největší showroomy v ČR.
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací