Vážení zákazníci, z důvodu opatření vlády ČR jsou naše prodejny v období 22.10. - 3.11. uzavřeny. Výdeje osobních odběrů na prodejnách jsou možné.
Věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. Děkujeme za pochopení.

Uzavření prodejen, eshop v provozu

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády ČR v rámci prevence šíření koronaviru COVID-19 jsou naše prodejny od 22.10.2020 po dobu platnosti mimořádných opatření uzavřeny. Předpokládané otevření prodejen je 4.11.2020. Provoz našeho eshopu s dodáním přepravními společnostmi a výdeje zboží na našich prodejnách je bez omezení.

Doporučujeme našim zákazníkům, aby v návaznosti na požadavky přepravních společností a zvýšené prevence proti nákaze koronavirem preferovali u objednávek přes eshop platby on-line platební kartou či bankovním převodem. Prosíme zákazníky o správné zadávání variabilních symbolů u plateb bankovním převodem. Špatné zadání či opomenutí zadání variabilního symbolu neumožňuje zpracování objednávky resp. je následně nutné platbu identifikovat ručně, což může trvat několik dní. 

Výdeje Osobních odběrů v místě našich prodejen je možné realizovat po předchozí avizaci z prodejny formou SMS, emailu či telefonátu. Doporučujeme využívat bezhotovostní úhrady formou platební karty na terminálu na prodejně či předchozí úhradu bankovním převodem. Upozorňujeme, že ve výdejním místě již není možné doplňovat další zboží do Vaší objednávky či procházet sortiment.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům co nejhladší průběh aktuálních mimořádných opatření.

 

Váš tým FITHAM

 

                                      

 

 

                                

Na prodejnách pouze výdeje objednávek
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací